• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Dizet

  1. Výklad pravidel

    Zdravím také, tohle vlákno se mi docela líbí... pokud je hráči zpětně uložen trest asi by taky měl být doložitelný. To je jako trest v reálu... máme zákony, ty potřebují důkazy. A stejně tak by asi mělo být ze strany supportu zodpovězeno na případné otázky ze strany potrestaných hráčů (i ti...
  2. Diskuse k Zápisníku

    Jo, melu pantem ráda... všichni tu vidí, jak často se tu vyjadřuji :) Já si čisté triko hlídat nemusím (na rozdíl od tebe ;))a piškotku, víš na co je archiv? Aby se člověk co chce znát vše mohl přečíst, JAK TO VŠECHNO VE SKUTEČNOSTI bylo :D V tom případě jsi tu právě potvrdil, že jsi lhář...
  3. Diskuse k Zápisníku

    Ale jde... jen je těžké držet krok s někým, kdo pro alianci chce něco udělat a ty bys byl nejradši aby se to udělalo samo... Na šéfa sis opravdu jen hrál. Těhle demonstrativních odchodů jsme si užili více, že? TOHLE ale zakladatel nedělá, ten má jít svým spoluhráčům příkladem (upřímně jsem...
  4. Divy na Omikronu - Dizet

    To víš :) Divy a vše s nimi spojené, to je běh na dlouhou trať ;)
  5. Divy na Omikronu - Dizet

    Děkuju :)
  6. Divy na Omikronu - Dizet

    ČÁST DRUHÁ Co si o tom myslíte? V této části poprosím o názor své kolegy. Jeho pomocí vám přiblížím svůj pohled jak na počínání naší aliance, tak na celkové dění po dobu divů. Kolegům jsem položila následující otázku: Jak bys zhodnotil/a naše počínání při stavbě divů a celkovou situaci na...
  7. Divy na Omikronu - Dizet

    ČÁST PRVNÍ Než začneme... Na úplném začátku chci zdůraznit, že můj článek nevznikl proto, aby někoho zesměšňoval, shazoval, soudil či na druhou stranu, idealizoval. Dílo je pouhým subjektivním názorem, je psáno s nadhledem, ale nevyhýbám se i štiplavým poznámkám, které jsou pro mě tolik...
  8. Dizet - Nový začátek (stavba dolů)

    Jak vzniklo moje, no, spíše „naše“ první město? Tak to bylo hezké podívání. Celé dobrodružství se to událo tak, že já a mých pár kolegyň, s pár muži v patách (někdo tu těžší práci udělat musí, když se ženy starají o chod a pohodlíčko v celé vesnici), jsme se vylodili na ostrově, kde bylo pusto...
Nahoru