• Vážení hráči, ve středu 3. srpna proběhne aktualizace hry na verzi 2.268. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, jsou vaši atleti připraveni k boji při spalujícím žáru řeckého slunce? Letní edice Grepolympiády se vrací a souboj o slávu, bohatství a úžasné odměny bude tvrdý! Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Dr--Joy

1. Dr--Joy

Diskuze Změna fungování "Ochrany města"

Je pravda ze úroveň pokroku by znehodnotila menší hráče. Zapojil jsme ji tam proto, protože všechny bonusy ve hře s ni počítají a je to takové vylepšení odměny za to ze hráč “hraje”.
  2. Dr--Joy

Diskuze Změna fungování "Ochrany města"

Tam jsem se zamyslel, jak by to mohlo být. Samozřejmě to berte s nadhledem :p Proměnné: Rychlost světa: (R) Max 50členů v ali. (M) Počet členů v ali 50 40 30 20 10 Úroveň pokroku ve hře (X): Získané Body: (Y) 1 1,25 1,67 2,5 5 1 <10 000 Max 20členů v...
  3. Dr--Joy

Diskuze Diskuze ke světu Sinop

Souhlasím ... Byla to super věc, hráči mnohem více zakládali města a mohly je hned používat.
  4. Dr--Joy

Diskuze Diskuze světa Pandosia

Měl jsem úplně to samé :D až po vypnutí průvodce se svět zobrazil na PC :D
  5. Dr--Joy

Diskuze Nový svět

rychlost světa: 4-7 rychlost rekrutování: 4-7 rychlost obchodu : 5-8 morálka: ne noční bonus 23-7:00 aliance: 20-40 Bonusy: bez požehnání Bez víkendových bonusů
  6. Dr--Joy

nový svět se vzpourou

Bez morálky to bude tak 2022 o_O
  7. Dr--Joy

Nový svět

Já bych bral to samé jen se vzpourou :cool:, bude nějaký??
  8. Dr--Joy

Soutěž Hermovy božské zkoušky - pátá zkouška

Héra Dr--Joy Théby
  9. Dr--Joy

Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

Hádes Dr--Joy Théby
  10. Dr--Joy

Diskuze Diskuze světa Théby

Dotaz: V nastavení světa je psáno že ochrana má být 5 dní, ale ve hře mám bonus ochrany na 7 dní. BTW: Stále není opravený URL v odkaze ZDE u příspěvku "Nový svět Théby" stále mě to hází na "Diskuze světa Idalium" i když Ysera psala že je to opravené.
  11. Dr--Joy

Diskuze světa Idalium

V oznámení že bude nový svět Théby je pod textem ZDE ("Dejte nám vědět vaše názory na tomto odkazu: ZDE ") špatný odkaz. Odkazuje na tohle vlákno a né na vlákno "Diskuze světa Théby"
  12. Dr--Joy

Diskuze světa Idalium

u "Nový svět Théby" je špatný odkaz na diskuzi :) má být: ZDE -> https://cz.forum.grepolis.com/index.php?threads/diskuze-sv%C4%9Bta-th%C3%A9by.8539/