• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Dr--Joy

  1. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Nagidos

    V klidu, aspoň nějaká výjimečnost :)
  2. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Nagidos

    Co to je za dobu vzpoury? @Thasoss nebylo zvykem to zaokrouhlovat na celé hodiny ? (odzkoušeno při zapálení a sedí to)
  3. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Golgi

    zvládl jsi to naprosto skvěle! Máš to přehledné a skvělé :) jen u Majáku chybí záhlaví tabulky (aliance), ale to je detail. Chtěl bych také poděkovat celé naší alianci, ve které jsem hrál. Díky společnému úsilí, spolupráci a správným rozhodnutím vedení (co zrychlovat, sypat a nebo dobývat)...
  4. Dr--Joy

    Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    to jo no :D všichni divy na 9 a pojďme sypat :D
  5. Dr--Joy

    Počitadlo

    169
  6. Dr--Joy

    Počitadlo

    164
  7. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Golgi

    @Mistr Trhac taky se hlásím :) a je jedno kam mi to pošleš, logistiku mám na parádní úrovni :cool:
  8. Dr--Joy

    Počitadlo

    160
  9. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Golgi

    Bohužel :(
  10. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Golgi

    Ale Dio-tools nezasahuje do chodu hry, takže systém/nástroj/anti-cheat ho nevyhodnotí jako zakázány……
  11. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Golgi

    Jojo @Drachma přeinstalovat Chrome. I když je tato situace z logiky věci nereálná.
  12. Dr--Joy

    Počitadlo

    156
  13. Dr--Joy

    Počitadlo

    153
  14. Dr--Joy

    Počitadlo

    149
  15. Dr--Joy

    Diskuze Ze světa Golgi

    Jejda :D zrovna jsem se začal bavit a ty to utneš :rolleyes::rolleyes:
Nahoru