• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 24. listopadu proběhne aktualizace hry na verzi 2.252. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Nemrtví povstali! Válka je před branami! Hádes se vrátil a pomocí své armády nemrtvých, kterou k nám posílá svým portálem, se snaží šířit chaos a ničit náš svět! Je vašim úkolem s pomocí Lysandrových Spartských válečníků ovládnout bitevní pole, osvobodit ostrov od stvůr a zavřít Hádův portál jednou provždy! Jste připraveni vést spartské armády k vítězství proti Hádovi? Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Dr--Joy

1. Dr--Joy

Diskuze Nový svět

rychlost světa: 4-7 rychlost rekrutování: 4-7 rychlost obchodu : 5-8 morálka: ne noční bonus 23-7:00 aliance: 20-40 Bonusy: bez požehnání Bez víkendových bonusů
  2. Dr--Joy

nový svět se vzpourou

Bez morálky to bude tak 2022 o_O
  3. Dr--Joy

Nový svět

Já bych bral to samé jen se vzpourou :cool:, bude nějaký??
  4. Dr--Joy

Soutěž Hermovy božské zkoušky - pátá zkouška

Héra Dr--Joy Théby
  5. Dr--Joy

Soutěž Hermovy božské zkoušky - první zkouška

Hádes Dr--Joy Théby
  6. Dr--Joy

Diskuze Diskuze světa Théby

Dotaz: V nastavení světa je psáno že ochrana má být 5 dní, ale ve hře mám bonus ochrany na 7 dní. BTW: Stále není opravený URL v odkaze ZDE u příspěvku "Nový svět Théby" stále mě to hází na "Diskuze světa Idalium" i když Ysera psala že je to opravené.
  7. Dr--Joy

Diskuze světa Idalium

V oznámení že bude nový svět Théby je pod textem ZDE ("Dejte nám vědět vaše názory na tomto odkazu: ZDE ") špatný odkaz. Odkazuje na tohle vlákno a né na vlákno "Diskuze světa Théby"
  8. Dr--Joy

Diskuze světa Idalium

u "Nový svět Théby" je špatný odkaz na diskuzi :) má být: ZDE -> https://cz.forum.grepolis.com/index.php?threads/diskuze-sv%C4%9Bta-th%C3%A9by.8539/