• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Edickos

  1. Otázka Nový svet

    9.1 dobývání s olympem ;)
  2. Diskuze Ze světa Olous

    Ticho před bouří? :O
  3. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Šipka přímo pod nazvem města a prstama se to obcas nepovede trefit dobře. Maličkost a asi zbytečné rešit, ale třeba zbyde čas
  4. Diskuze Ze světa Nagidos

    Fíha, pracovní doba od 10 do 16? Kde můžu podat životopis? :D
  5. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    S blbým zaviranim hlášení a malou citlivosti souhlasim, viz co psal flexo. Surky mi prijdou v pohode :D Ocenil bych u prehledu vojsk mimo mesto - kdyz chci stahnout vsechny jednotky z města, tak dost často omylem otevřu menu pro město a zdržuje to, když člověk potrebuje rychle stahovat...
  6. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Hlavně jim to nepřipomínej :D
  7. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Tipnul bych že od zitra. 2.10 posledni den. Uvidime
  8. Otázka Nový vzhled

    Radši bych byl, kdyby svuj cas venovali na funkcni mobilni aplikaci, nez nekam placat snih, ktereho si stejne po dvou hodinach nebudes vsimat
  9. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Stale tam chybi moznost hrát to na výšku i za cenu vice klikaní ;) myslim si, že to oceni mnohem vic hracu než nejaky snadnejsi pristup
  10. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Nesměřoval bych to k řízení, ale celkovym beznym dennim cinnostem. Hraní na šířku vyzadujici obě ruce je vyrazne vic omezujici, než jednou rukou uhnout utoku, behem toho co clovek nese tasku s nakupem napriklad. Osobně bych klidne udelal klik navíc, abych se k danym funkcim dostal, ale mel...
  11. čas dopadu

    Čusík, v grepolisu je zabudovaný takzvaný antičasovač. Vezme čas na který to pošleš a přidá se k němu -10 až +10 sekund náhodně. Kdyby všechno dopadalo v době na jakou to pošleš tak je nereálné to hrát téměř. Dá se zvýšit pravděpodobnost ,,trefy" na správný čas opakovaným stahováním a posíláním...
  12. Diskuze Diskuze světa Lato

    To že si na mě musíš někoho volat jenom dokazuje moje tvrzení :O
  13. Diskuze Diskuze světa Lato

    Tak u tebe by si člověk ani nevšimnul kdybys resetnul :D
  14. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Tipuju že myslí starou novou :d
  15. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Hodně velké zlepšení. Zatím co jsem si všimnul - mana u bohu je trochu mimo obrázek. A přidal bych tam někde serverový čas viditelně, ať se lip počítají vratky. Oceňuji v pohybech velke tlačítko zrušit, kdyby se dalo nastavit i v přehledech rozkazu tak by to bylo top, ale to se nějak přežije...
Nahoru