• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Elaphe1

  1. Diskuze - obchodování se zlatými

    Asi se mýlím, ale doufám, že je to naopak možnost pro neplatiče jak získávatt zlatky. Tedy za určité (asi ne malé) množství surovin půjde získat zlato. A i nezlatící hráči si na používání zlata zvyknou a to je to popožene k tomu, aby si zlatky také kupovali - a vývojáři získají další ovečky...
  2. Diskuze k Hrdinům!

    Tím rozhodnutím popudili spoustu hráčů - já se na ty hrdiny také velmi těšil a teď tohle... Hraju najednou dva světy a už takto mám obrovské honičky. Na třetí prostě jít nemůžu , protože bych to nestíhal... a tak o ně asi prozatím příjdu, jsem docela naštvaný!
  3. Diskuze - Vánoce 2013

    Jednoho koho?
  4. Jaký je váš první dojem ze hry?

    Také si nerad zvykám na novoty, ale Thassi, že by to byl děs, to s tebou nemohu souhlasit.
  5. Mýtické jednotky

    Toto velmi rychle a přesně vystihuje podstatu změn u mýtických jednotek. Prostě to musí být elita a ta také něco stojí. A to ne jen na počet míst ve statku a surek, ale i přízně. Když se rozhodnu, že ty jednotky chci pro jejich mimořádné vlastnosti, tak přece nemůžou stát jen o trošku víc než...
  6. Jezdci

    Jezdce používám velmi rád. Pokud budou silnější, tak to jen vítám... Ovšem velmi zajímavá myšlenka se týká toho postupného zvyšování levlu u jjednotlivých jednotek. To by docela změnilo průběh hry.
  7. Diplomacie

    Nyní to vůbec nepoužívám. Ale ty nové vlastnosti jsou víc než zajímavé. Nejlepší by bylo to, že mohu obchodovat s vesnicí která má nad 60%. Nyní to je pouhých 80% a to už je sakra rozdíl. Takový výzkum bych skoro určitě využíval, ale nevím kde na to naberu dostatek výzkumných bodů :(
  8. Demoliční lodě

    Ano, v minulosti do té první linie asi patřly, ale pro tuto hru by to nebylo moc dobré. Protože pokud budou v první linii, tak to bude až moc velká podpora defkařů. To si jich nadělám za levný peníz hafo a nebudu potřebovat birémy. Mám obavu, že by to byl krok zpět :-(
  9. Trirémy

    Já jsem používal trirémy právě pro jejich pomalost. Postavil jsem si občas jen jednu a tím snížil rychlost útoku pro noční posílání. Normální transportka je ještě pomalejší (až moc) a pokud jsem nechtěl v noci vstávat, tak právě triréma odvedla často dobrou práci. Jen je škoda výzkumných bodů na...
  10. Kryptografie

    Nepoužívám vůbec...
  11. Meteorologie

    Tento výzkum nepoužívám a pokud dobyju město, kde už je, tak jenom nadávám...
  12. Obchodní kancelář

    To by měla být naprostá bomba, ty její nové vlastnosti... Kancelář měla cenu jen v závěru hry pro posílání surek na div. Stavěl jsem jí proto až na poslední chvíli - do té doby to většinou byla věž.
  13. Divadlo

    Do současné doby jsem divadlo považoval za asi nejzbytečnější "budovu" z celé hry. Městská slavnost je sice dražší, ale mnohem rychlejší, takže jsem neviděl nejmenší důvod divadlo stavět...
  14. Maják

    Za těchto nových podmínek budu asi maják v námořních městech stavět častěji. Už nyní ho využívám, ale jen občas.
  15. Hlasování - nejlepší bůh

    Také jsem nepochopil, proč by nemohl hlasovat kamarád, nebo lidé z aliance. Je jasné, že zde je určité nadržování... ale jak to chcete vyřešit.
Nahoru