• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Em0py1987

  1. Em0py1987

    Posezení u Jonika

    proč některým sněží a mně ne ?
  2. Em0py1987

    Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    12 mantikor = 500 bitevních známek / prozirka 56K = 345 bitevních známek to je pro mě velké překvapení
  3. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    tridsať
  4. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Bude se brát nějak ohled na to, na co ta případná přízeń bude využívána, nebo nikoliv ? Přece jsou jen odlišné věci např..vlnky na nerky - narozdíl od dělaní letek apod....
  5. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Tento svět se nelíbí hráči 5776
  6. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    | _________________| zkus ho naplnit
  7. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    někdo jako já těch slabších světů má více :cool:
  8. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Tučňáci neměli v plánu jít :D čeká se na podzim/ zimu:) jde spíš o princip, dobkaři prostě budou muset čekat další měsíc aby mohli hrát.
  9. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Lato

    Proč dávat dobývání, které žádné neběží když se může dát vzpoura o_O
  10. Em0py1987

    Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 6 Rychlost jednotek: 5 Rychlost obchodu: 5 Zakončení: Dominance Rychlost zakončení: rychlá Noční bonus: 23:00-7:00 Začátečnická ochrana: 5 dní Limit členů aliance: 35 členů Dobývací systém: Dobývání Doba obléhání: 8 hodin Doba zakládání města: 6 hodin Morálka: NE Artefakt: Roh...
  11. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Helike

    to byla pouze reakce na tvojí akci předchozí den, takže nemá význam psát ani supportu :cool:
  12. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Helike

    já odeslal pár desítek útoku dneska, ale to bylo omylem. Jsem se uklikl jenom
  13. Em0py1987

    Diskuze Diskuze světa Helike

    hledá se apo
  14. Em0py1987

    Diskuze Ze světa Kasmenai

    stačí se podívat jak morgen staví města, to je skoro jako by těch 20 měst jen měl :D
  15. Em0py1987

    Diskuze Ze světa Golgi

    mňam, to mám rád.
Nahoru