• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od eru Iluvatar

  1. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    nevíte jak je to s téma kotvama ?? ještě sem nikdy nezačínal na začátku světa , je normální že sou kotvy jen na malých ostrovech ??
  2. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    chápu jak to myslíš a uznávám že máš pravdu
  3. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    sry ale jsem pracující člověk a nemam absolutně žádný problém s tím že do té hry někdo cpe prachy, koneckonců bez správce bych to snad ani nezvladl hrát :D:D jde mi spíš o to že je to hra, která tě má bavit a mají tě těšit úspěchy v ní, jak někoho může těšit že je v něčem nejlepší když si to...
  4. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    fakt rálně by mě by mě zajímalo kolik musíš do tý hry narvat aby za dva dny měl skoro 8k skore....... :D :D :D mohli by udělat specíální svět pro lidi co by chtěli měřit ty svý pozlacený p*ra
  5. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Jak to myslíš s tím limitem ??
  6. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Asi tak už asi půl hodiny hypnotizuju fórum
  7. Otázka Mapa

    Děkuji
  8. Otázka Mapa

    Zdravím chtěl bych se zeptat jestli je nějaký nástroj na zobrazení celé mapy i s vyznačenými aliancemi
  9. Diskuze Diskuze světa Euboia

    pán mixtyx
  10. Diskuze Diskuze světa Euboia

    pro mě je zase hrůza pozorovat jednoho z vedoucích ali jak vystoupí z ali posle na své bývalé spolubojovníky pár utoků, zničí deffku a resetne
Nahoru