• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od f0rest

  1. f0rest

    Diskuze Ze světa Golgi

    @Jacobo333 mohol by sa k tebe pripojiť aj Zombicz? chce ísť hrať no nemá bandu.. dakujem..
  2. f0rest

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    ok s tebou to nema vyznam dalej nieco riesit alebo komunikovat.. ty si podla mna majitel innogames a riaditel grepolisu.. nezabudni este 4x napisat ze grepolis je skazeny a potom preklikni okno a chod pipat ludi co su proste lepsi :D len tebe to neda a kazdeho oznacujes za zlatkarov.. najhorsie...
  3. f0rest

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    podotykam, zas komentujete problem ktory nikto z nas nevyriesi.. neplanuje sa riesit a nebude vyrieseny :D (PROBLEM O ZLATE) - pre menej chápavých. zlatit sa zlatilo, zlati a aj bude. bodka. justlammer ma pravdu ze tie eventy su masakre lebo si pamatam ze minuly rok som za 80€z velkonocneho...
  4. f0rest

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    ty si tak zaškatulkovana osoba jak clovek co tahal informacie o covide z facebooku. Meles si len svoje, stale ides o tom istom. Nikoho to nezaujima nevidis to? nikto s tebou nema problem len sa ta snazi naviest na to, ze nic tym nevyriesis, pohnevas ludi a pokazis hru, o ktorej sam tvrdis ze je...
  5. f0rest

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Andelicek moj straznicek, neviem ci si ma pamatas z Gythium ale ja si teba ako sa prezentujes tu vobec nepamatam :D Co nemas peniaze na zlatky tak mas komplex ze niekto hej? pride mi to take typicke ludske ze nieco mas dlho vyuzivas to a ked zrazu nemas tak kazdy kto to ma je zly.. Neviem o...
  6. f0rest

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Dámy a páni dovoľte mi vyjadriť poďakovanie, endrewko dostal toho tuleňa na narodeniny a ja ako jeho zákonný zástupca nedokážem nechať oči pre plač, mladému a ambicioznému chlapcovi. Prosím, každé info o hľadanej osobe určite pomôže v pátraní. Ďakujem, f0rest :cool:
  7. f0rest

    Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    [odstraněn hanlivý obrázek] Fanúšikom poľského techna, pekným blonďavým dievčatám a krásnemu zvučnému jazyku posielam aj boxy.. !________! tento je pre slzy (deravý), a tento na pukance (___) (nederavý).
Nahoru