• Vážení hráči! Dne 09.01.2024 nový svět - Pagasa otevřel své brány. Přidejte se do válek na světě s Olympem Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, Dne 24.1.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.304. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
Flexo

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od mikosansobi ve vlákně Nový svět Pagasa s reakcí Poděkování Poděkování.
      Pagasa Vážení hráči, hostina je v plném proudu a antické Řecko se ponořilo do bujarého veselí. A důvod k oslavě je řádný: Grepolis...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od mikosansobi ve vlákně Diskuze Ze světa Pagasa s reakcí Poděkování Poděkování.
      V tomto tématu nám můžete sdělit své podněty k nastavení světa anebo probrat jeho dění.
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od MrCreditCZ ve vlákně Diskuze Ze světa Olous s reakcí Poděkování Poděkování.
      Jsem líný všem aliancím posílat zprávu, takže to napíši všem zde. Chtěl bych Vám popřát krásné a veselé Vánoce, prožití poklidných...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od VIVIENNE WESTWOOD ve vlákně Diskuze Ze světa Kasmenai s reakcí Poděkování Poděkování.
      Neviem či ste si dali nejaké pondelkové COPIUM alebo čo ale toto je doslova najslabší artefakt. Už som to tu počítal, pripomínam že...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od tomx1 ve vlákně Posezení u Jonika s reakcí Poděkování Poděkování.
      asi špatný dealer ;)
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Em0py1987 ve vlákně Posezení u Jonika s reakcí Poděkování Poděkování.
      proč některým sněží a mně ne ?
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Zombicz ve vlákně Posezení u Jonika s reakcí Poděkování Poděkování.
      nevim co píšeš mám tu moc sněhu
  • Načítání…
  • Načítání…