• Vážení hráči, Dne 15.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.281. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, vyslyšte volání Nike, bohyně vítězství - hledá nejlepší atlety pro účast na zimní Grepolympiádě! Více informací najdete na herním fóru
Flexo

Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od mikosansobi ve vlákně Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.281 s reakcí Poděkování Poděkování.
      Aktualizace hry na verzi 2.281 Milí hráči, Dne 15.02.2023 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.281. V důsledku toho se do hry...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Em0py1987 ve vlákně Počitadlo s reakcí Poděkování Poděkování.
      100 - tolik váží @Zombicz
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Zombicz ve vlákně Počitadlo s reakcí Poděkování Poděkování.
      101 - počet @Em0py1987 pokusů sbalit Koalu, než mu jí přebral @lordmorgen
    • Flexo
      Flexo odpověděl/a na téma Počitadlo.
      93
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Nevnímáme to jako projev nevděčnosti. Od skoro deseti lidí přišly ještě formou soukromých zpráv detailní postřehy, které nám blíže...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od MrCreditCZ ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Nikde jsem neviděl přímé poděkování, každopádně děkujeme @Thasoss za umožnění této změny. :)
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Džukič ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      rozumím, byl jsem členem, taky mě to štve doteď, teď by ten svět vypadal úplně jinak...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Zombicz ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      pardon, ale Jacobo mi rozpustil alianci.
    • Flexo
      Flexo odpověděl/a na téma Počitadlo.
      81
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Džukič ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      člověče to nemůžeš tohle to
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Zombicz ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      dostali* negramote
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Em0py1987 ve vlákně Diskuze Ze světa Golgi s reakcí Poděkování Poděkování.
      Nedávej mu žádnou výjimku, ničí světy tím že rozpousťí aliance a ještě by chtěl nějaký výjimky....pff
    • Flexo
      já si říkal, žes za to rozpuštění aliance musel něco od soupeřů dostat...
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od koudet2 ve vlákně Diskuze Ze světa Emporion s reakcí Poděkování Poděkování.
      Hehehe, be glad that someone is playing :p Btw. - attacking in night is for people with boring and sad life.
    • Flexo
      Flexo reagoval(a) na příspěvek od Thasoss ve vlákně Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci! s reakcí Poděkování Poděkování.
      Spíše chyba na tvé straně. Z naší strany nedošlo k žádným změnám. Pokud dojde k ukončení provozu, dáme o tom s předstihem vědět...
  • Načítání…
  • Načítání…