• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Franjocz

  1. Diskuze Ze světa Kasmenai

    S tímto světem jsem skončil. Začal jsem asi o 14 dní později, nedaleko hráči několika stejných aliancí a nejste schopní nic postavit, rekrutovat, rozšiřovat. Udělají si z vás farmu a když přece jen povyrostete, už mají tolik vojska, že to neubráníte ani s dopomocí...
  2. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Předpokládal bych, že není problém vrátit se k původní verzi před aktualizací....ale asi vítr, Máchalové...
  3. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    O 3 města jsem přišel, protože z aliance zdrhli ti, co měli velkou hubu a chtěli být ve vedení, ovšem neudělali nic. kromě toho, že vlezli do nepřítelské aliance a začali útočit na původní. Ovšem bylo to 31.5., kdy jsem prostě kvůli těmto blbečkům přestal hrát..a podle komentu soudím, že jsi...
  4. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    tak mě to stálo město.. :mad:
  5. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    podle grepodat jsem o to město přišel... fakt bezva načasování..
  6. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Tak to se teda moc nepovedlo, zrovna na mě jelo 5 útoků ve vzpouře. Měl jem šnci se ubránit, ale tohle se fakt nepovedlo!!!!
  7. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    :D:D:D:D:D:D no já taky...
  8. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Kruciš, pořád čekám hladově na nový svět a pořád nic...
  9. Diskuze Diskuze světa Olynthos

    dívám se na bohyni Héru a nějak ji nemůžu poznat... rozkliknu to a tam děs s červenou pěticípou hvězdou na čele a k tomu neslušivý zelený hábit se zlatými cinkrlátky... podívám se na ostatní bohy a vidím Dia jako Santa Clause, Poseidona jako elfa(?), Artemis s jakýmsi kožichem kolem krku...
Nahoru