• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od granz

  1. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Já třeba zapomínat neumím a nevím proč bych jim měl něco odpouštět a proč vůbec s nimi ještě někdo někde hraje místo toho abychom jim co nejvíce zneprijemnovali hru celá komunita
  2. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Tak to nechápu proč si lezl na frontu akorát výmluvy a obhajujes svoji neschopnost cokoliv udělat proti me si neměl šanci tak si zdrhl stačila mi jedna akce a dokážu si udělat představu o tom jak hraješ a o tom jak moc si neschopný.
  3. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    xdd achychanku zalez tobě jsme nakopali zadek a musel ses stáhnout do bezpečí tak se tady nechlub :D
  4. Diskuze Diskuze světa Rhammus

    Proč dáváte zase vzpouru ? Spoustu lidí by šlo hrát kdyby bylo dobývání mohli jste se zase zeptat hráčů jako minule.
  5. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Mně to podezdřelé přišlo ale netušil jsem že si tak bezpáteřní a že si to ještě bude objajovat :) ale říkej si třeba geniální strateg pro mě si prostě srab tak si tady na něco nehraj /Moderace odstranila obrázek soukromé zprávy. T.
  6. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Ano oni ihned na základně vyvolávali v prázdných městech hromadně to bylo bezpáteřní a potom se ještě diví. Hlavně že chlapeček měl čas si udělat TRPO :)
  7. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    Že zrovna ty tady něco píšeš o tom jak kdo hraje. Ty který sis nevšiml že ti zapálili město a přijdeš o něm v nočním bonusu. Jsi vůbec normální ? Nevšiml jsem si že by si byl nějak aktivní při akcích. Nebo že by si třeba zabral nějaké město od lam. Pro alianci si neudělal vůbec nic. Potom co nám...
Nahoru