• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od iksik

  1. iksik

    Otázka Tržiště - možnost nastavení množství surovin a uložení pod názvem

    rozumime si Bitcoin za suroviny,, ale i suroviny za Bitcoin. to by mě zajímalo, co by to udělalo s tímhle produktem. (a ty Bitcoiny by Innogames vracel do hry jako buyback - samozřejmě medializovaný buyback) hale ono to má opravdu potenciál (já to napsal jako myšlnku - kravinu) .... vezmi si že...
  2. iksik

    Otázka Tržiště - možnost nastavení množství surovin a uložení pod názvem

    mam taky napad .... rozsirime trziste o Bitcoiny. kdyz uz bereme penize tak v tom nevidim problem. a nastavil bych směnu tak jak suroviny za zlato,, tak suroviny za Bitcoiny. ono kdyby se to šikovně podalo tak se sklouzneme na vlně popularismu.
  3. iksik

    Diskuze Ze světa Pagasa

    Pekne jsi to napsal,,, hale - musis se modlit, ze se zakladatel vrati. On to urcite tak zle herne nemyslel. Proste si jenom zajel do alp na lyzovacku. ;) co myslis .....
  4. iksik

    Diskuze Diskuze světa Zancle

    pomohla mi aktualiazace z Google play. držim všem palce :)
  5. iksik

    Diskuze Diskuze světa Zancle

    Vubec mi nejde za apky odeslat utok na bitviste. Z prohlizece to jde. Ma to nekdo podobne?
  6. iksik

    Diskuze ke světu Taras

    Posledni mista na prodlouzenou jizdu, nevahejte nastoupit.
  7. iksik

    Diskuze ke světu Taras

    Andeli, super hlaseni, naposledy jsem neco podobneho slysel z jara v Praze na Matejsky :),, napsal jsi to skvele!
  8. iksik

    Diskuze ke světu Taras

    Diskuze ke svetu Taras ..... Dobre rano :) (Jsem zvedavy kdo jako prvni napise " uz to je?" ,, vecne diskuzni tema :))
  9. iksik

    Diskuze Nový svět 2022

    ani jsem nechtěl hlasovat - spíš se nechám překvapit, ale Patrikova máma napsala zajímavý nastavení .... takže v hlasování jsem propodobný model Rychlost 1 Rychlost jednotek 1 Rychlost obchodu 2 VZPOURA Délka VZPOURY 16h Noční bonus: 22:00-6:00 Morálka: Ano Max lidí v alianci 20
  10. iksik

    Diskuze Návrh

  11. iksik

    Diskuze Návrh

    docela super by bylo zamyšlení nad remodelingem speciálních budov, vidim potenciál ve Věšťírně - místo "řekně ti kdo tě špehoval". ti řekne minutu před dopadem špeha. stačí úplně, když spadne hlášení "věštírna hlásí dopad špeha za jednu minutu do Brna" myslim že by se ta stavba určitě...
  12. iksik

    Diskuze Diskuze světa Olynthos

    otevře se to někdy teď??
  13. iksik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Už?
  14. iksik

    Diskuze Nový svět

    To jsi dobre zaridila. Super prace
  15. iksik

    Diskuze Nový svět

    Super :)
Nahoru