• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od JardaDC

  1. Diskuze Zimní Grepolympia 2024

    Ahoj, dotaz, bude Grepolympia spuštěna i na Pagasa ?
  2. Push

    bohužel normální stav, někdy chodí, někdy ne, někdy to pípne v telefonu o vteřinku dřív než na PC, někdy klidně o několik minut později, taková dle mě klasika .... bylo to i ve staré apce, očividně to nevychytali ani v nové
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    ale plačce někdo trefí off, další na něj vyjedou a nestačí mu poplakat si ve hře, musí se jít ještě vybrečet na fórum. ostatní nazýváš tragédy, ale ty jsi nás tragédů král .....
  4. Diskuze Diskuze světa Lato

    ať to čtu jak chci, furt jsem nezjistil, kdo ho má většího. ale řekl bych, že vede barry :-D
  5. Diskuze Diskuze světa Lato

    mají tam ztýnečka, takže šance na rozhádání se tam dle mě vzrostla :-D
  6. Diskuze Diskuze světa Lato

    tvl pšonci dolezli
  7. Diskuze Diskuze světa Lato

    hele když už tu o tom padla zmínka, co taky trestat umělé bodování na prozírce, to je taky nefér a zneužívání !!!
  8. Diskuze Diskuze světa Lato

    zlatkaři si popláčou, že jim konkuruje poctivá dřina a bum, je tu nové pravidlo........
  9. Diskuze Diskuze světa Lato

    pošli mi dvojku, já si koupím zlatky a pak ti je budu dávat :-D
  10. Diskuze Diskuze světa Lato

    maj to jen na čůrání a už si je musej poměřovat :-D
  11. Diskuze Herakles

    tak aspoň máš kopec BB. navíc 2 letky jsou prd. připadá mi, že moc lidí tu začíná hrát sólo a nějaké alianční akce a sedání už není v módě a pak na tu trochu deff fakt 2 letky stačí. neříkám že to je tvůj případ.
  12. Diskuze Herakles

    jo tak já to nepopírám, jen to prostě není zadara. zde jak bylo psáno výsledek bodovačky, ale i tak u toho musíš sedět a odklikávat tu přízeň, jinak ti proteče mezi prsty. to samý viz níže že někdo obnoví 2 lety gryfů. ono se to samo taky neudělá a ty surky na ně se sami nepřepošlou, akorát bez...
  13. Diskuze Herakles

    tak jsi mu pocuchal města lehce zemětřesením, nevím, jestli to za to úsilí stojí .....
  14. Posezení u Jonika

    dík, pomohlo, na tokovéto operace nejsem zvyklý :-D ale časovat včera kolo a s ním související, když nevíš jakej je ča dojezdu je fakt super, hlavně pro nepřítele to muselo být zábavné, když mu to furt pípá jak člověk zkouší, jak dlouho to skutečně jede :-D
  15. Diskuze Herakles

    boha jeho vy řešíte blbosti, jinak to ani nejde nazvat. hrajte to jak se to dřív hrálo a nemusíte řešit zbytečnosti. co je někomu platný, že sešle 10x dia na útok, když mu pojede na město 50 útoků .... navíc za dobu co hraju, se mi ještě nestalo, že by mi někdo seslal na útok tolik dia. nesmíte...
Nahoru