• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Jolly Roger

  1. Diskuze Dominancia

    mám naprosto stejnou otázku, tento text, je na to, že jde o cíl několikaměsíční hry, nepříjemně nejasný: "....Systém překontroluje celý svět od středu, zkontroluje významnou přítomnost hráče a označí platné ostrovy. Systém se zastaví, jakmile dosáhne předem stanoveného procenta přítomnosti...
  2. Mýtické jednotky a Hrdinové při Dobývání

    doplnění: jo, platí to při dosedu koldy, neplatí pro podpory koldy, stalo se mi tohle: Tvoje vojska se nemohou zdržovat ve městě *XXXX*, protože neuctívají stejného boha. Tvoje jednotky se proto vracejí zpět do města *YYYY*. Podpory mytickými jednotkami mohou být úspěšné pouze tehdy...
  3. kolonizace v ochraně

    opět dík, špatně jsem vyhodnotil tu věž (stavím sochy bo mi připadají ty podpůrná kouzla Héry dost silná, a harpye na farmení ideální), vybodl jsem se na domobranu (zdála se mi slabá), a ten tábor banditů jsem vytloukl velmi rychle, teď už je mi jasné, že nebylo kam spěchat, jinak plus mínus to...
  4. kolonizace v ochraně

    dík, od tebe jsou ty vysvětlení přehledná, snad se dostanu do aliance nebo alespoň spojenectví k někomu, kdo takhle poradí... ale na takové manévry mám ještě snad čas, přece jen jsem před 2 dny a pár hodinami byl ještě pod tím oranžovým ochranným silovým polem ;-) vzhledem k tomu, že aliance co...
  5. kolonizace v ochraně

    díky, mimochodem "...je jasne, ze ti pripada "out" ti tohle ted psat, ..." , to vůbec není jasné ;-) bo kdo už pár podobných her hrál, pochopí základy velmi rychle, třeba že města je ideální co nejdříve specializovat (proto jsem třeba posílal asi 50 šermířů po jednom do tábora banditů..., poté...
  6. kolonizace v ochraně

    no tohle "pokud je více měst na jednom ostrově zemědělské vesnice jsou ke všem městům" je stejně nejasné jak nápověda ;-) , ale následující část věty chápu tak, že platí 1 ostrov = 6 vesnic (a suroviny/vojáci/obchod z nich) bez ohledu na počet měst hráče na daném ostrově, - tedy čistě ekonomicky...
  7. kolonizace v ochraně

    děkuji za rychlou odpověď, mám doplňující dotaz: pokud založím město na stejném ostrově, bude mít každé město své vlastní vesnice? (které se musí vylepšit za body, ale budu z nich mít výhody jako bych byl na novém/jiném ostrově....) Předpokládám že ano, ale chci se ujistit, protože v nápovědě je...
  8. Diskuze Diskuze světa Théby

    je někde popsáno jakým způsobem/systémem se rozmisťují hráči na novém světě? (a vlastně i na rozjetých - předpokládám, že základem je obsazování po obvodu kruhu obydlených, ale má to nějaký popsaný systém, časový harmonogram, postupuje se rovnoměrně po kružnici, nebo nějak na přeskáčku např...
  9. Diskuze aktivní nováček 3 den - zkušenosti

    díky za odpověď, něco mi pomohlo, něco mi došlo už předtím, třeba, že tu akademii a možnost rychlé kolonizace už v ochraně jsem podcenil (senát ne, ten jsem zvedal hned) respektive jsem silně podcenil množství surovin, které obdržím za úkoly + banditi + vesnice, ale jelikož to klikám třetí den...
  10. kolonizace v ochraně

    zdravím, asi mám blbý dotaz, ale nenašel jsem nikde odpověď: - můžu kolonizovat pokud jsem v začátečnické ochraně?
  11. Diskuze aktivní nováček 3 den - zkušenosti

    Zdravím, nevím kam jinam to napsat, tož svou "flustraci" napíši alespoň sem. V bodech: - hra na první pohled vypadá dobře, ale ten brutální tlak na placení je silně demotivující, opravdu si někdo myslí, že budu platit 500+ Kč za hru, co hraji 1-2 dny a TEPRVE JI ZKOUŠÍM ? (vždyť je to dražší...
Nahoru