• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Kovenant

  1. Diskuze Ze světa Golgi

    Th0rstt mi pisal sms
  2. Diskuze Ze světa Golgi

    ze ja o tom nic neviem :) ak pojdem hrat tak je jasne s kym :)
  3. Nový svět Otevření nového světa

    :eek::eek::eek: mozno troska nakuknem :)
  4. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    no troska si sa preratal :D ono je tam takato funkcia, takze ta tvoja super "taktika" je k ho*vnu Ignorovat push oznámení od následujících hráčů 11111111
  5. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    No ale tema bola seal, ked si pozries cas je to po 7 hodine, zase chcete len prekrucat aby ste neboli vy za debilov :) Ukaz mi tie ostre od seala v noci :) a neviem ci s nim spavas ked vies kolko krat utocil s "ostrimi"
  6. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Ajtak to tu nema zmysel, len som chcel ukazat ako to vlastne je ked ste ma tu rozoberali. Vy si budete tvrdit svoje a ja si priznam ze moje pipanie v tu noc bolo, aj ked len reakcia na seala... a kazdy si moze poratat kolko krat to bolo, ked pipol on tak som reagoval :) a ak je chlap, podla foto...
  7. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Ukaz mi vypisy z tych ostrich utokov? ;) Ale ked to hraju deti je to tazke no, budu si dupat svoje... A k tomu nikto tu nepisal o tebe, takze si neser do papule a este takto verejne, v noci pipal len tvoj kamos Seal
  8. Diskuze Diskuze ke světu Sinop

    Asi tolko k tomu pipaniu: No tak to asi dopadne no :) Kovenant dne 11.04.22 v 07:29 on nepipa len mna, to je ten problem, pipa ally, tak mu dohovorte alebo to naozaj dopadne ako pises ArcimagQ dne 11.04.22 v 07:27 Tak buď inteligentní a vyřiď si to s ním sám. Hráč tvého kalibru snad zvládne...
Nahoru