• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od leadrl00

  1. potušek konec?

    Pro statistiky grepodata.. pro mapu grepolife... Scriptů do hry je více, "krtek" má docela hezké konverty, Dio tools byl vždy dobrej na "procentuální obchod surek a tuším i seznam měst?... + Jak psal výše arci ten Indexer od grepodat je hodně dobrej a zrovna ten "sdílenej přehled útoků" vypadá...
  2. Diskuze Zaklínací kruh 2023

    Je to brutální event, zvlášť pro 2 týdny starej svět. Najednou stranu ho mám rád protože i s málo goldy se z něj dá vytáhnout 20 prozirek. Nadruhou stranu je brutálně nespravedlivej. Pokud někdo dostane recept na prozirku s třema různejma "drahejma" surovinama a nekdo s jedním typem "drahé...
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    V první chvíli jsem si myslel, že to je konvert jednoho hráče a spadla mi brada. Ale i tak, hezká týmová časovačka. :)
  4. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa 100 obchod 100 pohyb 10+- Morálka NE Noční bonus ne limit aliance 20 limit světa 200 (nebo min aby to servery zvládly... ) nějakým způsobem omezena registrace, vybírání hráčů z aktivně hrajících na jiných světech asi? zakončení CHRAMY NE podstata světa je aby se dal zahrát...
  5. Diskuze Diskuze světa Imbros

    nezdá se mi ta statistika, dokud jsem hrál, na morálku byly jen stížnosti ... Ale jsem proti ní dost zaujatej tak to mám možná zkreslené... kolik bylo respondentů ?
  6. Diskuze Diskuze světa Imbros

    Morálka je zlo :) Ta idea "npc vesniček na farmeni BB" ještě možná dobývání přežije, tam stejně body jdou vždy udělat bez většího přemýšlení a taktiky... Ale na vzpouru se to za mne nehodí. No a ztyne, pokud tě cz nudí můžeš jít na zahraniční, už to taky nebývají vyrovnané boje nebo snad...
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    Zavedení pípáků ve velkém thasi to bude onen zlom si myslím... v době o které mluvíš každý neměl chytrý mobil a data a skoro 100%ohlášení útoků... A rozhodně lidé nespali s notebookem u hlavy jak je na dnešním dobývku zvykem :) Reálné útoky které popisuješ se stále dějí ale spíš na...
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    @Thasoss klobouk dolů před změnou nastavení přesně podle zpětné vazby, to jsem ještě nezažil, parádní práce, klobouček
  9. Diskuze Zimní Grepolympia 2023

    Protože když jsou omezené, hráči jich potřebuji více a přinesou Innu vyšší zisky. :)
  10. Diskuze Ze světa Emporion

    Ostatní světy jsem nehrál, tak komentovat nebudu, ale vážně jsi byl celej svět v top 6 na BB?;) k tomu nastavení... moc se to neliší od posledního světa a navíc vám končí dobývací svět, tak jste měli opravdu pustit spíše dobývko, nadruhou stranu asi to ovlivnila anketka, která se pouštěla nebo...
  11. Diskuze Ze světa Dimale

    Hele do téma toho jak kdo zlatí jsem se nechtěl pouštět, ale s tím momentálním Top DE hráčem(Prof. Dr. Dr. Tomi) jsem hrál a jede čistě ze zlata z trhu.... samozřejmě na DE to je jiná pohádka... tím že mají větší kompetenci a hlavně kupní sílu. Dá se u dělat několik k zlatek za den(vlastní...
  12. Diskuze Ze světa Dimale

    jestli to bylo na mě tak jsem mířil spíš na 100/90 jakožto alianci průměr, ale jestli jen nevěříš tomu že se tolik měst opravdu udělat dá tak třeba DE Hyele, první hráč 75 měst za 40 dní na rychlosti 3, EN 148 40 dní 85 měst podotykam že můžou mít třeba dalších 5 slotů volných... takže Ano i v...
  13. Diskuze Ze světa Dimale

    Máte to marný, hráčům se nezavděčíte :-). Hold si budete muset váš ALL STARR team rozdělit na tři části a porvat se o vítězství, a nebo možnost B uděláte pakt a na konci si podle turnaje v Kámen, nůžky, papír rozeberete korunku. :cool:
  14. Diskuze Diskuze světa Carphi

    tak tak, jednu šestku nebo rovnou desítku pro Endrůa :cool:, prosím. Každopádně musím ocenit, že jste dali cap na 30 lidí, sunete to správným směrem ;)
  15. Diskuze Diskuze světa Carphi

    @Thasoss @mikosansobi @admin @Diké @Drachma list "týmu"
Nahoru