• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Luciolla

1. Luciolla

Posezení u Jonika

Spájať niečo s niekym kto len viedol ali kde sa nejaký neznámi hráč objavil..
  2. Luciolla

Posezení u Jonika

Ale notak, s mojim účtom? :D vážne :D
  3. Luciolla

Posezení u Jonika

No, nie moc dobre. Aj mňa si podal kvoli srandistovi. :)
  4. Luciolla

Posezení u Jonika

Nik nie je taký ako sa cez online svet prezentuje. Slová často dokáže napísať, no vysloviť by ich nie vždy vyslovil. Vzťahy na dialku a hlavne tie vzťahy cez monitor, nikdy dlho nevydržia, a už vôbec nevydržia, ak je medzi tými dvoma veľká diaľka. A čo sa týka stretnutia, človek sa zalúbi do...
  5. Luciolla

Posezení u Jonika

ahojte grepomaniaci Vidím že tu je opäť veselo a preberá sa tu téma ktorú ja tak ráda mám. :D
  6. Luciolla

Posezení u Jonika

Ty si si napísal svoje, tak predsa aj ostatní môžu, alebo nie? Už keď diskusia nie je o krivdách ktoré boli voči Firstovi, tak už zrazu nemá zmysel písať? A čo krivdy spôsobené nám ostatným tebou! Mohli ste sa na svet vrátiť vo veľkom, ako partia dobrých priateľov a bez minulosti. Namiesto toho...
  7. Luciolla

Posezení u Jonika

Jasné že si pamätám na svety na ktorých som hrala a samozrejme mám v pamäti aj ludí. Ludí, a aj ich správanie. Pamatám si dokonca ešte aj hráča derHeros, ktorý bol schopný z full mesta za 4 či 5 hodín urobiť 2500ové mesto. (zbúral ho za zlatky, lebo som mu ho preberala). Nadávali ste nám a...
  8. Luciolla

Posezení u Jonika

Si myslíš že ostatný žiadne tresty nedostali, že u nás nikdy nikto trest nemal? A nebolo to náhodou tým, že kým my sme v tichosti trest u nášho hráča prežili, tak vy ste s ním šli verejne von a jeden druhého ste na forku natreli? Do dnes si spomínam ako Cato tu verejne natrel Losíka že má ban a...
  9. Luciolla

Posezení u Jonika

Každý normálny hráč, keď je raz odmietnutý, tak sa s tým zmieri. Na rozdiel od Firsta (teda teba?). Nezažila som za 5 rokov čo vediem spojenectvá človeka ako je on/ako si ty? Bol odmietnutý a tým začal jeho nekonečný plač. Urážanie všetkých okolo, bez toho aby si uznal kvalitu hráčov si naše...
  10. Luciolla

Posezení u Jonika

Hrala si a bolo ako bolo, časy sa ale už od vtedy zmenili a my všetci sme o pár mesiacov zostarli a zmúdreli. Rada ťa vidím. ;)
  11. Luciolla

Posezení u Jonika

A práve o tom píšem. Ty sám si sa k nám pýtal aj napriek tomu, že si vedel o Thasovi a každý jeden z hráčov vedel, že v našej ali si ten hráč vybojoval svoje platné miesto vo vedení. Vedel si, nemal si ho "rád", máš na neho svoj názor....ale v tom prípade ma potom udivuje to ako si písal, to...
  12. Luciolla

Posezení u Jonika

Zdravím vospolok. Možno pár z vás prekvapím, ale Thass dokázal viesť svoj klan a dokázal toho oveľa viac. Medzi nami "reseťákmi" si svojou aktivitou a obetavosťou vybudoval svoje miesto a dokonca sa stal jedným z vodcov/zakladateľov spojenestva a to už počas hrania na CZ serveri. Je a bol...
  13. Luciolla

Diskuse o světě Tau

Ovečka si tu akurát tak ty....ja som tigrica. :P Podla teba to niekoho zaujíma že ty nevieš napísať ticket a zo svojej neschopnosti obviňuješ supportérov? Obviňujete tu celý svet z toho že podvádzajú a pdb....Videl si ty už niekedy rebríček sveta tau? Videl si kto tvorí skupinku top...
  14. Luciolla

Diskuse o světě Tau

A kto sú tí "věšina"? Veď tu vykrikujete tak štyria-piati dokola o tom istom a vnucujete svoje názory okoliu. Či ty si nejaký hlas ľudu alebo hovorca všetkých? Predviedol si sa nám tu už by si sa mohol ísť konečne hrať. Keď nebudeš zbrojiť tak budeš ľahký terč a v tom prípade aj priemerný hráč...
  15. Luciolla

Diskuse o světě Tau

Čo zas splietate o začiatkoch? Na začiatku tohto sveta sme sa pár hráčov ocitli na jednom ostrove. V každej fungujúcej ali je základ spolupráca. Kolky o ktorých toľko básnite....na tie sme prispeli všetci z ostova. Poskladali sme sa a naposielali suroviny hráčovi ktorí nás oslovil. Raz sa...