• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Lumpik

  1. Lumpik

    Otázka Tržiště - možnost nastavení množství surovin a uložení pod názvem

    Možno smazat - prý už existuje v DIO, já to sám smazat nemůžu.
  2. Lumpik

    Otázka Tržiště - možnost nastavení množství surovin a uložení pod názvem

    Dobjéééj, dlouho jsem tu nepsal. Měl bych návrh aby v Tržišti šlo uložit nastavení surovin k posílání. Stačilo by jedno Oblíbené nastavení (např. název jednotky) s možností přepsání názvu a přepsání na na jiné hodnoty. Určitě by to ocenili lidi, co posílají z více měst suroviny a pak to chytají...
  3. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Stavba divů rozhodnuta víceméně v prvních hodinách. Gratulace poraženým Lamám, hráli jste dobře a za mě i se ctí přijali porážku. Ti ostatní spíš hráli politický šachy než něco sami dokázat. Spojování s nepřítelem, přemlouvání poloviny světa, obviňování ze špinavé hry a v neposlední řadě urážky...
  4. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Tak to je fakt velká škoda že nemáme archiv, protože chvíli si psala že spojko ano, pak zas ne atd. Jarda ten byl přímo pro. Já byl rovnou pro ne a nevšímat si jich a hodně jsem za to prudil. Cvok ani nevim proč odešel - možná kvůli tomu waru, kterej v tu chvíli nadával smysl, ale to bylo...
  5. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Já jsem tak férovej jak jenom to jde. Napiš mi co z mé strany nebylo fér. Dostali jste návrh a při neodsouhlasení jsem už předem psal, že si stejně vezmeme to, co chceme a? Ono to tak dopadlo. Kdyby si ty nenárokoval půl mapy!!! ANO veliký Oriflus si nárokoval celý západ mapy a nechal si...
  6. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Já myslim že jeden z vás už poznal kam až sahá můj smysl pro fér jednání a druhej kdyby věděl že jsem zkoušel Začátka ukecat ať vám za reset všech, v době kdy jste ztratili jen Koviho, nabídne .... a to nenapíšu :) tak by jste se tu nedohadovali kdo je jak moc arogantní ;) Já to Začátku myslel...
  7. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Tak se uklidníme ...
  8. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Pořád není vyhráno, budeme do vás (Lamy) mlátit dál dokud tam budete. Ty resety nás rozhodně neodkloní na Rytíře ani Reklamace. Pořád jste konkurenceschopní. a klidně hned pochválim ... nebýt prvních TOP 10 útočníků Pohodářů, tak se tak nesesypete. Plus nemůžu zapomenout na SteaR co vnesl do...
  9. Lumpik

    Diskuze Zaklínací kruh 2021

    Ten event by měl trvat ve stejném poměru k rychlosti světa. Rychlejší svět, tak ať rychleji skončí. Ty odměny strašně ovlivňují hru. Kdejakej vandrák, co by normálně ani nevyjel teď lítá. Jestli jsou odměny násobeny rychlostí světa tak by ten event aspoň nemusel trvat tak dlouho
  10. Lumpik

    Diskuze Diskuze světa Nysa

    Pepo a nešel by sis zahrát s námi?
  11. Lumpik

    Diskuze Upgrade Aliance

    Čik all, nějak jsem mrknul jak maj vypadat návrhy, ale nevím jestli tomu úplně rozumím. Obrázky vám žádný nedám. Holt to jen popíšu. Určitě si pamatujete dobu, kdy celej ostrov upgradoval vesnice na sbírání a drancování - bylo zde tuším 7 stupňů a poslední stupeň už byl docela drahej. Líbila...
Nahoru