• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od MarosJezis

  1. Diskuze Diskuze světa Helike

    No jsem rád, že jako každá internetová debata se i tato z jakýchkoliv věcných končin téměř instantně dostává do osobní roviny vzájemného napadání. Mám k tomu jenom pár dotazů: 1. Pokud je takové množství útoků (a očividně i daleko menší) nežádoucí / proti "fair play"/ a nevím co ještě, proč hra...
  2. Diskuze Diskuze světa Helike

    chápu, jen dejme tomu, jeden nejmenovaný člověk mi 4x zestřelil kolku, mám den volna, tak ráno sednu k pc, na všech jeho 40+ měst pošlu po 20 útoků s různýma časama dopadu, v poledne to samý, a večer v 8 to samý, vždy tam bude 1-x útoků kolkou, iluzí, katů, atd atd taktika ANO/NE:, dejme tomu...
  3. Diskuze Diskuze světa Helike

    Je nějaká hranice, která by zhruba určovala co je ještě herní=taktický a co "DDOS" útočení na účet? Ne že bych něco takového praktikoval nebo plánoval dělat, jen jsem z ostatních her zvyklý na situace, kdy útoků jede klidně několik stovek až tisíc najednou a vždy to mělo taktický záměr, ale...
Nahoru