• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od milan125cz

  1. Diskuze Ze světa Golgi

    mu chybí že není středem pozornosti :D Jinak GG tučniaci :) zas někdy
  2. Diskuze Ze světa Golgi

    Zajímat určitě ano :) Já jsem mu říkal ať mi napíše sz :) ale on ještě nic :)
  3. Diskuze Ze světa Golgi

    To beru tak se domluvime v sz :)
  4. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak určitě :) Ano nemám je rád :) Dobře tak mi do osobky napiš adresu kdyžtak :) No vidíš já dal na jeho slovo že bude aktivní :) a že bude hrát na 100% bohužel :)
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    Budu protože emopy neměl dovoleno sednout :) takže jste to porušili vy protože jste byly hungry :) Ale evidentně každý fízl má v palici vyhoukano a umí tvrdit jen svoji věc ze je pravda :) Rád bych tě potkal osobně jestli jsi tak hustej i z očí do očí :) Mě psal jestli mu dam šanci aby na...
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    V čem konkrétně ? :)
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak to se asi učitě pleteš začal jsem když ste začali vy ;) A když bych nepříteli nikdy pravdu nesdělím :) takže ano mužů protebe byt lhář tož asi vše Ponaučení pro příště už mám :)
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    Můžeš mi je klidně přivést děkuji ;) Je to takové nepsané pravidlo ale to některým jedincům stále nedochází. To víš když říkal že nic nepotřebuje ze to má ošefované :) a pak tohle neuděláš nic. Je to jen ponaučení pro příště ;)
  9. Diskuze Ze světa Golgi

    Rly se taháš za triko když jezdíte v NB ? Byt tebou jdu se zahrabat metr pod zem a dělám že nejsem :)
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak necháme se překvapit a uvidíme :)
  11. Diskuze Ze světa Golgi

    To by bylo fajn docela by mě to zajímalo A myslím si že nebudu jedniný :)
  12. Diskuze Ze světa Golgi

    Já jsem zvědavý jak to dopadne. Co tučňáci stíháte ?? :p
Nahoru