• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od milda66

  1. Diskuze Diskuze světa Lato

    mně vadí to zakazování, viděl bych raději jiné řešení jako třeba to zdražení) ano a stejně jsem přišel během akce třeba o 10 měst, tak to asi nebude tak skvělé co ? Ono stačí jak italové posílat nonstop hromady útoků - fake i fullky několik z hromady měst a pak všechno prostě nejde odkouzlit ani...
  2. Diskuze Diskuze světa Lato

    Přijde mi škoda to zakazovat. Ano, nemělo by být možné si heraklovat každý den full město letek ale odkouzlit nějaké útoky by mělo být v pořádku, zvlášť když se dá klikat kouzlo na útok s krátkým dojezdem kde je možnost kliknout 18 kouzel na útok s plnou přízní zatímco očištění jdou dát dvě...
  3. Diskuze Diskuze světa Lato

    Tento měsíc skončilo jedno dobývání a druhé zrovna začal poslední vzdor a nebude tedy možnost nikde hrát dobývání zatímco vzpoury jsou aktivní dvě. Přijde mi to škoda, jinak je nastavení dobré, jen by to bylo lepší dát vzpouru ten další svět.
  4. Diskuze Ideální nastavení

    Vždy jsem nějaké nastavení vždy preferoval a dával ho furt dokola při anketách, ale s tím jak mě momentálně baví jeden svět vzpoura a další dobývko tak už nemám nějaké ideální nastavení, spíš mě prostě musí ten svět chytnout. Ale jsou parametry který bych uvítal vždy: Rychlost obchodu: 5...
  5. Diskuze Diskuze světa Helike

    Hej já nechápu takový pláč furt dokola že to byla hrozná šikana, dělali jsme to třeba den dva a s tím že jsme točili kolky všude na města u nás v zázemí, však ten důvod napsal i sam Corey a vy se potom divíte Vaši hráči (nejvíc právě kuriozita co prostě měl víc měst u nás v zázemí než u své...
  6. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Můžu se zeptat jak se dá nyní jednoduše v aplikaci přejmenovat město ? Bylo to klasicky double tapem na název města úplně stejně jako double click na počítači, ale po nějakém updatu, po kterém jde otevřít seznam měst jen při kliknutí na šipku vedle názvu, to už nejde. Dobře do teď se mi to...
  7. Diskuze Ze světa Emporion

    It's called trpo here, everyone from enemy alliance send some units to town where there is danger for them and i cleared it
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    Nastavení pěkné jen ten Olymp, dominance by seděla víc
  9. Diskuze Ze světa Emporion

    Uvidíme až bude zbrojení, jestli se nepřátelé udrží a nebo to dopadne #naVirgina :D A u pacientů se to dalo čekat že takto dopadnou když jediný ostrovy mají na středu kam se chtějí dostat všichni ze všech směrů a nešli si dělat nikde žádné zázemí, prostě si každý zakládal libovolným směrem...
  10. Diskuze Ze světa Emporion

    taky myslím že nastavení super, nečekal jsem další vzpouru ale udělala mi radost, měsíc po startu končí zancle který má podobné nastavení jen rychlost 2 takže se můžeme přesunout sem) rychlost 3 mi sedí víc a k tomu 4 na obchod ještě lepší
  11. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    Ahoj, na novou appku jsem si celkem zvykl a používám jí, spoustu věcí co mi vadilo už se opravilo při updatech jako třeba to scrollovaní u měst nahoře ve výběru. Co mi teď zásadního vadí je opožděný nebo žádný pípak který u staré funguje v pořádku a taky když mám aplikaci otevřenou tak chybí...
Nahoru