• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Monna.kiki

  1. Diskuze Nový svět 2022

    Chrámy bych brala ale rozhodně s nočákem, bez nočáku by to byl masakr... :-)
  2. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    já to ted pročítám a nestačím koukat, myslím že mi ten grep nechybí :D co tu blázníte, prosím vás až tak. Dejte si pivko a hodte se do pohody, v téhle hře byli podrazy vždycky a pokud někdo odešel je to jeho volba ale dávat kvůli tomu resety mi příjde zbytečné :D
  3. Diskuze Nový svět 2022

    a nechceš tam střelit rychlost aspon 4 a dobývko, chrámy bych taky brala, dlouho nebyli a je to celkem sranda. :D
  4. Diskuze Diskuze světa Mochlos

    Je to rychlost 6 tady vystavíš města do 2 dnů
  5. Diskuze Diskuze světa Juktas

    Naprosto souhlasím a ještě lepší je když máš pořádnýho nepřítele, to je pak kopec srandy
  6. Diskuze Diskuze světa Juktas

    Jsem zvědavá co za hráče se tam objeví, Asi tam mrknu, třeba mě to chytí víc jak Gythium, kde je celkem nuda
Nahoru