• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Nekros

  1. Diskuze světa Délos

    Mno, škoda. Už si to pamatuji velmi chabě, ale třeba taková Artemisia by tu nebyla vůbec špatná (Perské dobývání), vzhledem k limitacím PvP souboje, jednotky sedící ve městech by měli nějaký účel a byl by to skvělý způsob, jak získat bb bez boje hráčů (stále se bavíme o Casual světě)...
  2. Diskuze světa Délos

    Pro tento casual svět se do budoucna nic nechystá? Včetně tedy toho, že nám třeba ze dne na den oznámíte, že svět bude ukončen. Nicméně, přesněji jsem myslel nějaké nové aktivity na tomto světě, problém tohoto světa je či bude, že zůstane mrtvý, neboť tento svět nemá konec a tak tam není žádný...
  3. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    A když se zpět přihlásíš, a zjistíš, že jsi přišel o město či dokonce více měst? Co by vzpoura, ta je ještě dobrá, protože musí zahořet, ale v dobývání ti můžou sedět v několika městech. To, že ti za to napíšou pár vlidných slov a dají ti +20% surovin bonus na víkend, ti fakt moc nepomůže...
  4. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    Hm, opravdu skvělé, za tohle by měl být reálně rollback do stavu hry před tímto problémem, když toho nektěří hráči zneužívají...
  5. Diskuze Nová událost Dionýsie

    Nezajímavé, ohrané, opětovné plnění misí pomocí výběru specifických jednotek a neustále čekání. Celý ten systém eventu a odměn není dostatečně lukrativní, aby se s tím člověk patlal. Vývojáři by si možná mohli zapůjčit inspiraci z Elvenaru, kde ty eventy jsou prostě super.
  6. Novinka Pokročilé filtry hrdinů

    Jak může být nepřekážející vylepšení zbytečnost? To je jedno, 100 lidí, 100 chutí.
  7. Novinka Pokročilé filtry hrdinů

    Jasně - hrdinů tam zase tolik není, ale bylo by to snadnější mít na to jednoduché filtry, třeba já hraju Grep bůhví jak dlouho a do dnes si některé nepamatuju a musím hledat jejich popisky, a když nebudeme brát v potaz mě (s asi špatnou pamětí), tak by to bylo vhodné i pro nováčky či méně...
  8. Novinka Pokročilé filtry hrdinů

    Ahoj, často přesouvám hrdiny tam, kde je zrovna potřebuji (hlavně do nových měst) a přijde mi, že jejich vyhledávání má hrubé nedostatky, samozřejmě nakonec je najdu podle paměti, ale to úplně není ideální, že? Jejich bonusy a efekty jsou pouze v jejich popiscích, co navrhuji je, je lépe...
  9. "Problém, který neumím pojmenovat"

    To mě se od poslední aktualizace hra vskutku podělala, co se týče zobrazení, mé rozlišení je 1920 x 1080, ALE používám vlastní měřítko nastavené na 125%, tuším že to je to, co to způsobuje, neboť pokud si dám skrze lupu Grep na 90%, tak je to v pořádku, jednoduše mi to zoomuje až příliš. Asi to...
  10. Agora

    Agora svítí na světě Délos, a pouze ve městě na kterém je umístěno požehnání Tyché (město nelze dobýt).
  11. Diskuze Pandořina skríňka 2021

    Bez zlacení opravdu nemožné, už 20 úroveň začíná trvat dlouho a tolik dní zase nezbývá... Ty procenta na úspěch by mohli zůstat, kdyby znovuotevření skříňky netrvalo tak dlouho... Edit: no dobře, ty procenta jsou někdy hrozný, celkově by to chtělo zrychlit tempo tohoto eventu.
  12. Ikonka "Rozšiřování území"

  13. Ikonka "Rozšiřování území"

    Zdravím, rád bych se dotázal, proč již pod názvem svého města se nezobrazuje ikonka efektu "Rozšiřování území", jedná se o chybu, nebo snad tato ikonka byla přesunuta jinam? Zkoušel jsem hledat, zda-li to třeba nebylo změněno v některé aktualizaci, ale nic jsem nenašel. Možná jsem jen slepý...
  14. Diskuze Naše plány na rok 2021

    Zdravím, mě už velmi dlouho šrotuje v hlavě nápad ohledně PvE světa, svět (moře) plný života, kde se neustále něco děje, mluvím o mixu mikroeventů kde hráč převážně válčí s počítačem, a ne s hráči. Abych to upřesnil, tak jak to podat, hmm... války na moři mezi loděmi, dobývání chrámů (jako to...
Nahoru