• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od PrAcH

  1. Diskuze Ze světa Emporion

    seale, ale já psal o té jedné akci.. kde to bylo 6-7 měst .. což mám pravdu, ukázal jsi statistiku celého týdne.. :d kterou jsem ještě jednou opět pro tebe vyzdvihnul :) a ještě jednou a naposledy - chápeš, že já jsem sem nepřišel vyhrát, nebo cokoliv jiného ? :D ani jsem neměl pořádně čas...
  2. Diskuze Ze světa Emporion

    tak a ted bys byl tak hodný a hodil nám sem tabulku kolik jsme vám sebrali měst my? nebo to raději ukazovat nebudeme ? :O) každopadně tohle je těch tvých desítek a desítek měst ? hoď nám sem pak pls tu akci, kde jsi sám ztratil města.. a milda před tím ztratil tak 10-15... na to že to byla akce...
  3. Diskuze Ze světa Emporion

    jenže seale... já hodnotím ty psolední 2 měsíce co jsem byl na světě - jestli jste kotatum toho prvního čtvrt roku, vzali těch desítek a desítek měst co tady vypisuješ ( ačkoliv to bude pravděpodobně další tvoje nenápadná lež) -to už nevím, ani to zjišťovat nebudu, protože ještě jednou...
  4. Diskuze Ze světa Emporion

    Nazdar všichni, Gratulace Heroes, Heroes I, Neználci, ploutvožravci a dalším, co se podíleli na výhře Tuleňů, tím - že jim vystavěli/ dobyli a předali města... budu hodnotit jen ty 2 měsíce co jsem se na svět přihlásil ( první 3 měsíce hodnotit vůbec nebudu, páč jsem na světě nebyl) Svět budu...
  5. Diskuze Ze světa Dimale

    škoda, že se nespustilo o měsíc dříve - jinak bychom hráli také... čekat další měsíc na spuštění vzpoury se nám už ale nechtělo a tak dohrajeme rozehrané dobývání.. alespoň dostanou příležitost i jiní, vytvořit konkurenceschopnou ali.. zatím to moc ale nevypadá ..
  6. Diskuze Ze světa Dimale

    asi tak.. zlato ti pomůže tak první 2-3 týdny na sloty - pak už je to o tom, kolik tomu věnuješ času ..
  7. Diskuze Diskuze světa Carphi

    No nevím nevím, nezanedbatelně více ? však poslední světy až na zancle, který je mrtvý, možná taky tím, že je zde rychlost jen 2 .. jsou vzpoury z mého pohledu stejně hrané ( nebo i více hranější) než dovývka .. posuzuji, jako hráč, kterej se účastnil ( jako pozorovatel) posledních světů...
  8. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Doufám, že nám na říjen připraví podobné nastavení.. moc pěkné.
  9. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Jak to myslíš v přesile ? :D Však lama team a alpaka tvořila polovinu světa - celý sever byl víceméně váš.. Pohodáři se dělili o území na jihu s Rytíři. To, že lamy brali ostatní aliance pod sebe do alpaky ( tím myslím i vás Slováky co tam hráli pod svojí vlastní ali..) a tím si vytvořili...
  10. Diskuze Nový svět 2022

    Rychlost 4 rychlost jednotek 4 rychlost obchodu 5 bez morálky
Nahoru