• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Rebelius

1. Rebelius

Posezení u Jonika

Taky jsem zkušenosti, které jsem získal tu zúročil u několika firem. Povídej, co a kde děláš ty... případně PMka jestli nechceš tu.
  2. Rebelius

Posezení u Jonika

Ale, neber mě za slovo zase :D Byla to hyperbola, to snad víš :D Co ty, jak se ti vede? Koukám, už se nehonosíš fialovým titulem..
  3. Rebelius

Posezení u Jonika

A hle, sraz starých partizánů jak tak koukám... to tu nesmím chybět :D Škoda, že ta hra, potažmo i fórum upadlo leč není se čemu divit. Kdo by dnes hrál hry typu DK, Grepolis a podobně když už i ty laciné kalkulačky zvládají LoLko, WoTko a další herní tituly. Navíc, nebudeme si nic nalhávat...
  4. Rebelius

Posezení u Jonika

Thassy Thassy... budu to brát jako žert. :) Podívejme se například na starého kolegu Sultána. Ten tu byl od rána do večera, kopu práce udělal a taky nic.
  5. Rebelius

Posezení u Jonika

Doba to je vskutku dlouhá. Čeština mi ani tak nevadí, to spíše ten vzhled by odradil každého kolemjdoucího. Jakoby jsi ve výloze obchodu nabízel cukroví ale to bylo zkažené, nepěkné... no tfuj :p Koukám, Thasoss se posunul výše. Neřád jeden, pamatuju si ho když přišel do týmu a tahal kačera. Teď...
  6. Rebelius

Posezení u Jonika

Tož co to je s tím fórem? Co to je za paskvil? Člověk se tu pár let neukáže a takový věci tady.. Jinak zdarec všichni! Jak se vám všem daří? :)
  7. Rebelius

Posezení u Jonika

Už vidím problém, zpráva nebyla odeslána řádným způsobem což je zajímavé protože jsem si jí po odeslání kontroloval a našel jednu pravopisnou chybku... Nu, zkusím ti napsat znovu..
  8. Rebelius

Posezení u Jonika

OT! Veřejně tedy. Žádám Thasosse, aby mi odpověděl na PMku. Děkuji za pochopení.
  9. Rebelius

2. sv. válka a military

Jako bych neříkal, že nejsem na tu novodobou techniku :-/ Nějaké nápovědy? :)
  10. Rebelius

Posezení u Jonika

Ta co říkáte na nový vzhled? Vtipné je, že je to defacto předělaný předešlí vzhled akorát s jinými barvami a jinými podklady jinač nic nového... Inno asi už neví coby :D
  11. Rebelius

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Na obrázky můžeš používat svůj vlastní profil kde si vytvoříš album s názvem -například- Zkoušky. Tam si budeš vkládat obrázky jaké chceš, samozřejmě v souladu s pravidly. A ankety? Zbytečnost... Moderátor kterého požádáš Ti milerád vytvoří anketu přesně na míru. Milý Štírku, než něco napíšeš...
  12. Rebelius

Co byste rádi viděli v příštím updatu

Fórum je o tom, že je přehledné a je snadné se v něm vyznat. Smajlíky si můžeš najít kdekoli na internetu a vkládat je pomocí odkazu.
  13. Rebelius

Hra "Přebij písničku"

To opravdu "nikdy nebude mír"? https://www.youtube.com/watch?v=8N4mk3H42Ko
  14. Rebelius

2. sv. válka a military

Pro doplnění - Objekt 279 byl experimentálně vyvíjen v bývalém Sovětském svazu. A teď k tématu - kdy, co, proč a jak?
  15. Rebelius

2. sv. válka a military

Asi to bude nehezké ale u obrázku máš název toho atolu. Tedy atol Midway. U Midway se udála bitva která sehrála ve válce o Tichomoří velký obrat ve prospěch USA. Bitva u Midway ukončila nadvládu Japonců na tichomořském bojišti. Japonci ztratili převahu v počtu letadlových lodí i v počtu...