• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 15. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.247. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od REDBREAST

1. Diskuze světa Baris

Máme screenshot z polského serveru,kde je používání botu normalni,takze pokud vedení grepolis nezakročí a to razne a rozhodně, připojím se ke lidem od batalionu a koncim s Grepolis
  2. Diskuze světa Baris

moc nerozumím za co chcete někoho žalovat ? jasně je napsáno ,že hra je zadarmo,to že do toho sypeme zlatky je naše volba a dává nám to určitou výhodu,nebo je chcete žalovat za poškození dobrého jména ?? že jste přišli o město ? místo plácání do vody a házení prázdných frází,napište ticket a...
  3. Kavárna světa Rhethymnos

tak jsem myslel,že se tady dočtu proč blbne chobotnice a vy tu zatím řešíte taaaaakhle důležité věci
  4. Diskuze Velikonoce 2018

dal jsem příspěvek,on reagoval,kritika není mířená na konkrétní lidi,je mi jasný ,že tady v Čechách jste malé ryby a podobné paskvily vznikají za hranicema,jen jsem měl potřebu se vyjádřit,na každém světě co jsem za 3 roky hrál se toto téma probíralo
  5. Diskuze Velikonoce 2018

chápu ,že tu hájíš zájmy imo,ale popravdě ,jak mám konkurovat zlatkařům a nezlatit?? když do nich ty bonusy cpete horem dolem .hraju to dost dlouho a za ty roky je čím dál tím horší,kašlete na hru a jdete jen po výdělku ,taky by jste si měli uvědomit ,že když se nebudou vracet staří harcovníci...
  6. Diskuze Velikonoce 2018

ach jo,nestačí Vaše bojové balíčky a eventy každý druhý měsíc,te´d dokonce bude mít každý jiné recepty,nenažranci ,už nevíte jak ty prachy z hráčů ždímat
  7. Sraz serveru Gythium

díky mikosansobi a vládcovi,za skvěle zvládnutou organizaci ,bylo to moc fajn
  8. podlé jednání a obstrukce aliance "Happy Turtless Mafie"

tak jsme se konečně dočkali,konečně se hra na tomto světě blíží do finále....tedy mohla by kdyby ali Happy Turtless Mafienezačali s obstrukcemi a svým dětinským jednáním umyslně hru neprodlužovala.Hrajeme na tomto světě už skoro 2 roky těšili jsme se že tento svět ukončíme do prázdnin,abychom se...