• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od RITABEN

  1. Diskuze Ze světa Pagasa

    tady to nějak žije:)))
  2. Známý bug hrdinové -zamrznutí

    ted mi to začíná zamrzávat když dávám konverzi.... to je fakt na houby... furt aby se člověk klepal a přemýšlel co může zmáčknout, aby mu to v nejhorší možný okamžilk nezamrzlo...
  3. potušek konec?

    je něco místo toho? třeba kopírování pohybů vojsk je k nezaplacení....
  4. potušek konec?

    koukám, že u Potuška se mi v levém dolním rohu objevil náhrobek s datem ukončení k konci letošního roku... to bude jako fakt? bez náhrady?
  5. Opraveno SIRENY - Aneb arogancia Innogames

    co chceš, dyt je to ženská:)
  6. Známý bug hrdinové -zamrznutí

    mám takový zvláštní problém, dělá mi to na všech světech, že když si rozkliknu okno s hrdiny a udělám jakoukoliv změnu - přiřadím či odvolám hrdinu, anebo nějakého rekrutuju, tak mi prohlížeč zamrzne zhruba na minutu. je to jenom na počítači a na ruzných prohlížečích.
  7. Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    pořád jsem nepochopila jednu věc, proč jsou odměny přidělovány podle počtu měst... pokud začínám, mám jedno město a jsem na ostrově s někým, kdo má 10 měst, tak kromě toho, že mě může prudit doaleluja, protože si přeposílá surky a jednotky, tak je navíc ještě zvýhodněný eventy, kdy dostane...
  8. Diskuze Diskuze světa Helike

    přesně, jak psal dragoloff, byla to fajn hra, vezmeš město, seberou ti město a jedeme dál... ale to už bohužel neplatí.... ted se jede na to, odvážil jsi se zautočit na nás, či nedejbože vzít nám město, tak tě prostě zničíme... budeme se střídat v utocích a to by v tom byl čert, aby tě to...
  9. Diskuze Diskuze světa Helike

    no tak to jsi štastný člověk... poslední dobou mám na tyhle experty štěstí... kupodivu to jsou hráči z vedoucí ali, kteří nepřenesou přes srdce, když jim shodím kolku a tak mi to pak dávají sežrat... pořád nostalgicky vzpomínám na začátky grepolisu, kdy se hrálo povětšinou jenom po večerech, bez...
  10. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    už mi to jde... stíhám uhýbat naštěstí:)
  11. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    ted jsem koukala na potuška a mám za dnešek 7000 obranných bodů... fakt děkuji, ještě že jsi mě uklidnil... to je dobře, že moje města nikoho nezajímají, to bude jenom větříček co mi ničí armádu...
  12. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    rebalanc rozhodí mnohem více to, když jedna aliance může utočit a druhá ne... pokud ti vymlátí komplet města, tak ztratíš min týden než všude obnovíš armádu a to nepočítám to, že zjistíš, že ti někde sedí... ale chápu pokud je to v váš prospěch, tak se s tím nic dělat nebude... kdyby to bylo...
  13. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    vysvětli mi jedno, jaktože mi ted přichází hlášení o utocích? jak to, že pandy utočí a my se nemůžeme dostat na hru... bude nam to nějak inno kompenzovat když přijdeme o armádu či dokonce o města?
  14. Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

    miláčkové... ted mi pípá mobil, že na mě někdo utočí a do hry se nemůžu dostat... to jsem na to skutečně zvědavá... takovýhle servis si můžete strčit za klobouk...
  15. Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    já ji odinstalovala, protože nešel pípák a příšla jsme kvůli tomu o města...
Nahoru