• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Savior

  1. Diskuze Ze světa Golgi

    souhlasím nastavení luxusní !!
  2. Diskuze Ze světa Golgi

    A co to tady tak čtu tak to vypadá že bych si po delší době skvěle zahrál :D tady bude sranda .... :cool:
  3. Diskuze Ze světa Golgi

    Já už jsem rdy volno mám v práci tak jako tak takže už jen čekám na start :D
  4. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Ještě jedna otázka jelikož byl spuštěn nový event na berytosu tak tím pádem zanikl event na halloween nebo ten bude co nevidět? Díky případně za odpověď Savior
  5. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Jak už tady psal charon sice kouzlit můžou obě strany takže v tuto chvíli nikdo neziskava výhodu či nevýhodu ale věřím že kdyby se nedalo kouzlit na útoky už jenom když určitá aliance sedne do chrámu tak si myslím že by to bylo z hlediska taktiky a hry mnohem zábavnější než jak to je momentálně...
  6. Diskuze ke světu Taras

    Doufám že za pár týdnů už budete mít vhodného protivníka ;) jak říkáš svět je teprve na začátku
  7. Diskuze ke světu Taras

    Ano už to bylo vyřešeno :)
  8. Diskuze ke světu Taras

    Ono by to bylo i více záživný kdyby věci ve hře fungovali tak jak mají i když je rychlost tohoto světa 2 ....
  9. Soutěž Hermovy božské zkoušky - šestá zkouška

    Poseidon savior Kythéra
  10. Soutěž Hermovy božské zkoušky - pátá zkouška

    Héra Savior Kythéra
Nahoru