• Vážení hráči! Dne 17.8.2021 nový svět - Mochlos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Dominancí a speciálními bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 15. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.247. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Před chrámem se jednou s rozbřeskem dne objeví zlověstná skříňka. Vedle ní, klečíc v slzách, se modlí velekněžka k bohům, aby ji zbavili tohoto zrádného artefaktu. Obává se, že zlí duchové, kteří leží uvnitř, mohou občany tohoto města potrápit. Když dokončí svou modlitbu, Pandořina skříňka se otevře a temní duchové uniknou ven. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od scoot

1. scoot

Diskuze Ostrovní úkoly

Dobrý den, po letech jsem se vrátil ke hře a rád bych hned zveřejnil svůj nápad by vylepšení hry. Pokusím se popsat dvě myšlenky, které jsou propojeny. Předem se omlouvám, zda-li bude návrh opakován z mé strany. Během letmého projíždění fóra jsem na nic podobného nenarazil Koncept: V několika...
  2. scoot

Diskuze k updatům hry

Ano ten poměr obchodování u vesnic je vážně blbý nápad, pro začátečníky to je velmi důležité, a podle mého je to spíše krok zpět. Ale velký palec nahoru za grafické upravení jednotek a lodí, velmi se mi to líbí.
  3. scoot

Dopadení Kaledonského kance - scoot

Za sníženou kvalitu fotografie může mobilní foťák.
  4. scoot

nové úkoly a bohové

Ale pokud by měl vzniknout nový bůh, rozhodně bych uvítal novou mytickou vodní jednotku.
  5. scoot

nové úkoly a bohové

Možná podle tvého názoru, ale nemůžeš tu mít ani polovinu ze všech bohů, co uctívali. Vždyť by to byly desítky bohů, navíc vymyslet ke každému kouzla a jednotky by bylo nemožné a hodně by to ovlivnilo hru. To, co jsi právě navrhl je úplně k ničemu, na slavnosti máš Orfeuse, sice je nezkrátí na...
  6. scoot

nové úkoly a bohové

Řekl bych, že bohů je dost, zvlášť když hraješ na světě, kde jsou prvky ze světa hrdinů. Zrovna tvůj návrh je tak nedopracovaný, že nemá šanci na úspěch. Musel bys navrhnout všechna kouzla, cenu kouzel a mytické jednotky, dále by se musel zavést na Beta a několik měsíců jej testovat. Je klidně...
  7. scoot

Pokec o soutěži

Ale, akorát jsem dopsal :)
  8. scoot

Kaledonský kanec - scoot

Artemis, překrásná bohyně lovu, největšího obdivu se jí dostávalo v oblasti zvané Kaledonie. Malé, velice zalesněné území, kde se nachází jen pár vesnic a jen jedno malé město též zvané Kaledonie. Jak jsem již zmínil, Artemis zde byla uctívána od samých počátků, ale postupem času její přízeň...
  9. scoot

Socha boha - morbiquss

Moc hezké :)
  10. scoot

Jiné způsoby dobývání

Dle mého je to zbytečné, ve městě můžeš mít už tak dost silnou armu, pokud si v eventech seženeš rozšiřování území (+50/100 obyvatel) tak můžeš získat dalších 300 navíc, to už je znát. A nějakých 20 lidiček tě nevytrhne, je to zbytečné. Drancování, kde budeš snižovat levl budov o 1 také...
  11. scoot

hra uhádni město

Nejedná se o Toronto. Polikok má pravdu, tak pátrejte. :)
  12. scoot

hra uhádni město

Tomi očekává velkou vodu ;) Jedná se o třetí největší město jedné nejmenované země. Ve městě je 2,7 Mil. obyvatel, neleží na kontinentě, ale na ostrově. Jedná se o významné přístavní město, nachází se v něm chemický průmysl, železárny, ocelárny, loděnice a petrochemie. Tak se předvěďte.
  13. scoot

hra uhádni město

Hamburg
  14. scoot

hra uhádni město

Varšava ? Ou, tak wista mě zmátla, a tak jsem to hledal dobu a byl jsem předběhnut :)
  15. scoot

Diskuze k updatům hry

Dobytí hráči nyní mohou obdržet nový efekt "Nová naděje", pokud restartují hru. Tento efekt o 40% po dobu jednoho týdne snižuje dobu stavby a zvyšuje produkci surovin. Zajímavé, ale jak to chcete uhlídat? Protože každý hráč, nemusí být ani dobit, se rozhodne restartovat účet např. se mu nelíbí...