• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od simonecka

  1. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

  2. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Promiň, domečkář tedy opravdu nejsem :D Taky se těším, až tě na vzpouře potkám, jsem zvědavá, co uhraješ ty :p
  3. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Taky nepochopil :p
  4. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Že jsem tě sólo neviděla :rolleyes:
  5. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Jsi nepochopil o čem ta hra je viď? ;)
  6. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Jako fór dobrý
  7. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Info o mě, ne o ali, ale je vidět, že IQ tajícího sněhuláka jsem Ti přiřadila dobře. Bezvýznamná jen proto, že v ní nejsi? Radši v, pro Tebe, "bezvýznamné" ali než s Tebou, vím, s jakými lidmi hraju :cool:
  8. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    A ty se nauč hleddat informace, než něco napíšeš :D
  9. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    No spíš to vidím tak, že nula jsi ty, když si ani neumíš sehnat relevantní informace
  10. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    A tvoje realita je jaká? Sen?
  11. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    A vy zbytek:p Broučku, naše greposkore se příliš liší, než abych s tebou ztrácela čas. A jen pro tvou informaci- ten odznak je deffař :p
  12. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Hádej :cool:
  13. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Milý mistře Trhači, a co vám bránilo udělat to samé? Nic, jenže to byste museli ukočírovat svoje ega, kdybyste za něco stáli, mohl ten svět vypadat úplně jinak.
  14. simonecka

    Diskuze Ze světa Dimale

    Jako sorry, ale na Nyse jsme byli vcelku osamoceni bo se spojilo 5 největších ali, bylo dobrovolné kdo resetl a kdo ne, někteří z nás tam vydrželi do konce, tak nemel s prominutím nesmysly.
  15. simonecka

    Diskuze Řekněte nám, jak vylepšit novou aplikaci!

    iPhone 8 Plus kdyby byla appka, zkoušela jsem na Motorole Moto g8. A zadrhla jsem se proto, že nešlo pořádně zadat jméno a heslo.
Nahoru