• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od tackinnes

  1. Nový svět / vzpoura

    Iksíku Klídek. Pár ponorek se vždycky někde najde. Sice rezavých s ožralou posádkou, ale přece jen občas něco ještě trefí
  2. Nový svět / vzpoura

    Opět tam vydržím až do hořkého konce, dokud moje poslední ponorka neklesne ke dnu, poslední torpédový člun nevypálí své torpédo, poslední stíhač nebude sestřelen a bitevní loď nevypálí svoji závěrečnou salvu společně s jadernými katapulty. Až opět moře zrudne krví a supi budou kroužit na...
  3. Nový svět / vzpoura

    Dejte mi prostě vzpouru. Stejně nakonec zase skončím jako celosvětový psychiatr. Už jsem začal ze zoufalství hrát Divoké kmeny. Jestli rychle nepustíte vzpouru, tak na vás odtamtud zaútočím.
  4. Nový svět / vzpoura

    Je mi to vcelku šumák. Chci prostě vzpouru. Pak už je mi jedno, jak koho zase naštvu :)
Nahoru