• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Trentline

  1. Diskuze Ze světa Emporion

    Ono stačí znát jen základy toho co se na tom světě děje a jak Italové hrají a je to na zvracení.Hloupý je i to že jim moderátor popřeje k výhře ve všech disciplínách eventu.Rovnou by bylo jednoduší pogratulovat k tomu že za event do grepa dali víc peněz než tuleni a koťata za poslední 2-3světy
  2. Diskuze Ze světa Emporion

    Zítra v 6ráno dávám reset informaci sem píšu ať aliance jako koťata mají šanci poslat si na ten čas kolky města budou prázdná.Ten svět mi nestojí za to abych bez Ali byl vzhůru celou noc a odrážel los kteří si v osm večer vyzlatí fůllku pak do 3do rána podpalují a ráno jen poberou města.To že...
  3. Diskuze Diskuze světa Abdéra

    asi je něco si musí kompenzovat a když už tak ať to stojí za to
  4. Diskuze Diskuze světa Abdéra

    ohledně zlatek i když by se to grepolisu nevyplatilo bylo by to zajímavé udělat server kde by zlatky třeba vubec nebyly
  5. Diskuze Diskuze světa Abdéra

    to každopádně jen sem myslel hlavně rychlost a vyváženost nb a dobývání například v porovnání s minulým pomalým světem kde výzkum vzpoury 12,5h.Přišlo mi že nastavení podobné tomu co má být teď měli v poslední době spiš SK světy je fajn že to bude i na CZ
  6. Diskuze Diskuze světa Abdéra

    taky by mě docela zajímalo:)
  7. Diskuze Diskuze světa Abdéra

    konečně to vypadá i na CZ na pěkný svět
  8. Diskuze Nový svět 2022

    Rychlost 4 Rychlost jednotek 4 Rychlost obchodu 5 Dobývání Délka dobývání 8h Noční bonus: 23:00-7:00 Morálka: Ne Max lidí v alianci 35 Bonusy: Ano zakončení:dominance
Nahoru