• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od vrecko z vysavaca

  1. Diskuze Diskuze světa Pandosia

    velmi pekne :)
  2. Diskuze Diskuze světa Nysa

    ako som uz pisal, nechal som sa vyprovokovat tym co napisal Lumpik.. tak som vas chcel trochu podpichnut :D inak viacmenej suhlasim s tym co pises
  3. Diskuze Diskuze světa Nysa

    mozete mi vysvetlit aky maju lamky styl boja o ktorom tu stale pisete? :D lebo som s nimi hral iba 1 svet tak neviem
  4. Diskuze Diskuze světa Nysa

    no mas pravdu, nechal som sa trochu vyprovokovat :D treba brat s rezervou
  5. Diskuze Diskuze světa Nysa

    toto moze napisat len niekto, kto v zivote pod poriadnymi utokmi nebol nechapem preco sa tu vobec ozyvaju takyto hraci zo spodu tabulky preco teda nie si na fronte, ty hrdina? poviem ti preco, lebo by si tam nevydrzal ani tyzden
  6. Diskuze Diskuze světa Nysa

    a co si akoze cakal ze sa stane? nebodaj si si myslel, ze legia bude s vami aj nadalej spolupracovat aj potom ako nas porazite... a tych par hracov od nas, ktori chcu dalej pokracovat.. co maju podla teba robit, ak nie prejst k legii? maju sa nechat od vas mlatit? je len logicke, ze legia sa...
  7. Diskuze Diskuze světa Nysa

  8. Diskuze Nový svět 2022

    Rychlost 4 Rychlost jednotek 4 Rychlostr obchodu 5 Vzpoura Délka vzpoury 12h Noční bonus: 23:00-7:00 Morálka: NE Max lidí v alianci 40
Nahoru