• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od Xenicka

  1. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Tak super je 3. a porad funguje, mozna ten datum nemysleli vazne.
  2. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Ted jsem si to 5x precetla a mas pravdu, posledni den 2. rijna, / moje chyba uz neumim poradne cist cesky// Tak jeste vydrzim 43 minut auvidime jak to dopadne. Ale porad doufam, ze jeste nejaky cas ta apka bude fungovat. Dost se s tou novou trapim.
  3. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    Od kdy ma byt ta stara apka nefunkci? Bala jsem se, ze od 2. rijna, coz v Irsku uz je. Ale jsem moc rada, ze do Ceska jeste tento datum nedorazil a mohu hrat na sve stare apce, na kterou jsem zvykla a s kterou nemam skoro zadne problemy.
  4. Diskuze Přepracování UI mobilní aplikace

    No obchod, jak obchod. Ale na me ted jede 8 utoku ,pipak zapipal . Kouknu na svet a tam zadne meciky s 8 utoky. Mozna to tahle nova apak nebude ukazovat.
  5. Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    Zombii co je s Tebou a hodne dalsimi lidmi problem? Napisu ja nebo treba Habi svuj nazor, zadneho hrace slovne nenapadame, ale vzdycky se najdou takovi jako Ty, ze misto nejake zpetne vazby musi proste rejpat. Rozumim , ze mas nejaky problem, ale nemuzes ho resit nekde jinde, misto slovniho...
  6. Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    Omlouvam se nezklamali, totalne prestrelili. Dali dve jednotky, ktere se hodi do utoku i obrany a dve ktere se hodi jen do utoku, ale jednotky, ktere se hodi jen do obrany zase nedali. Ale nechci byt zablokovana, tak nepouziji sproste slova.
  7. Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    A opet dokazali ze zpetna vazba je o nicem a my birkari jsme diskriminovani. Ale nezklamali, dalo se to od nich cekat.
  8. Diskuze Spartští asasíni - léto 2023

    Budou v obchode birky, nebo zase jen ohne?
  9. Diskuze Diskuze světa Lato

    Sice netusim o jake dodrzovani pravidla jde, ale jeste svet nezacal a uz se to tady hada a premeruje pin...ry. Takze bych moc bych na tu zpetnou vazbu nespolehala. Spis budes mit plne ruce prace s davanim banu az se to tady poradne rozjede.
  10. Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Ztynecku o tom uz jsme psali loni birky-ohne, ale stejne s tim nic neudelali. Me na novem svete trva postavit jednu birku kolem 50 minut a samozrejme potrebuju surky, zatimco utocnik si koupi ohne a ma za hodinu 2 ohnivky a jeste si muze rekrutovat mezitim jednu. Takze to mame za hodinu 1 ku...
  11. Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Omlouvam se, nejak tomu nerozumim. Pomineme tedy, ze jsem obrance a zastavam obe role, takze pokud chci utocit, tak , tak mam v obchode velky vyber, od lodi po letky. Ale pokud se zrovna musim branit, tak netusim, kterou letku, nebo lod si muzu koupit, Ale opravdu me ted zajima , po tom...
  12. Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Jen me neustale zarazi, ze nas obrance znevyhdonutete. Je to vlastne diskrimace. Kdyz se podivate na odmeny, ktere jsou vhodne do utoku a odmeny, ktere jsou vhodne do obrany, je to docela velky nepomer. O biremach a triremach ,ze bychom si je mohli koupit v obchode, se nam muze jen v noci...
  13. Diskuze Ze světa Kasmenai

    Hele zlanici nezklamte je, INO potrebuje prachy, tak je zasobujte, jinak nam nedaji dalsi event.
  14. Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

    Nejsem zrovna kdo grepu moc roumi, ale pokud na novem svete, ktery bezi 14 dnu a je to pomaly svet, date takovy event, tak pro me to znamena jedine , ze INNO potrebuje penize, ale muze se mylit, jsem proste lama.
  15. Diskuze Ideální nastavení

    Rychlost světa: 2 Rychlost jednotek: 2 Rychlost obchodu: 3 Noční bonus:24.00 - 8.00 Začátečnická ochrana: 6 dnu Počet členů aliance: 30/40 Systém dobývání: vzpoira Morálka: NE Zakončení: dlouhe divy Rychlost dominance: Artefakt: Jiskra Bonusy: Ne x hod. trvající dobývání/vzpoura 12 hodin x hod...
Nahoru