• Vážení hráči! Dne 5.10.2021 nový svět - Nysa otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s Artefakty a bonusy Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, ve středu 27. října proběhne aktualizace hry na verzi 2.250. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Buďte pozdraveni, smrtelníci! Na Grepolis přicházejí hrozné časy! Jste připraveni vykouzlit skvělé odměny během podzimní události, která nese název Zaklínací kruh. Sbírejte obětiny, používejte je v temných rituálech a vyčarujte si fantastické odměny! Více informací najdete na herním fóru

Nedávný obsah od xperiator

1. Diskuze světa Baris

To je zas svět toto o_O Díky tomuto světu přešlo plno hráče na něj, dokonce i náš zakladatel ali :( a plno jiných hráčů, nechápu to :confused: Taky zde bude určitě plno zlatičů, byl jsem tam mezi pvnímq jen se tam podívat a hle zlatík na ostrově :mad: Tak jsem s na to vyprdnul a dal RESET :D:)
  2. Není chyba Tabulka

3. Otázka Volné vyjádření ke každému tématu zde na fóru

Ahoj, jen jsem se chtěl vyjádřit k uzavírání témat tady na fóru, dosti mi to vadí jelikož se k tomu nemůžu vyjádřit rovnou v hlavní záložce :) Myslím toto...
  4. návrh

Ty vesnice přeskočim a rovnoz přejdu k tomu druhému... Podle mne je to docela blbost, aby zas někdo něco dostával :D :D :D Už mi stačí zlatkaři :/
  5. Novinka NÁVRH: BB

"Thrák" Lepší jméno tě nenapadlo? A myslím, že nikomu BB přebývat nebudou :D Za mě je to úplná blbost A když už mluvíš o tom hrdinovi, tak toho jsi mohl taky trošku domyslet, jelikož říct "Že by mohl být nějaký hrdina jménem Spartakus s nějakým zvýhodněním" Ale s jakým? Když už dáváš nějaký...
  6. Nový svět Nové nastavení světa-Bitevní body

No...já to mám rádi tak jak to je :D, tohle by bylo už moc (nevím jak to nazvat...) "rychlé" :D
  7. Není chyba Tabulka

Někdy sis tím musíš pohrát ;) A někdy stačí jen když před hranatou závorku dáš mezeru
  8. Mobilní aplikace - Do města

:eek::D:oops:
  9. Mobilní aplikace - Do města

Tak to se děje asi jenon tobě
  10. Známý bug p

11. Diskuze Pandořina skříňka 2018

No je pravda je už by mohli eventy začít dávat i na mobil, víte kolik se mi už nahromadilo dobrovolníků? Radši kdyby mi šli na pomoc do útoku
  12. Rekrutace

Zeptej se na SUPPORTĚ, tam je můžeš otravovat 24 hodin denně
  13. Kavárna světa Rhethymnos

14. Diskuze světa Actium

To mě došlo co to znamená :D
  15. Diskuze světa Actium

Ochrana se píše na 4 dny :D