• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Úpadek aliancí .ADW. a BROOKBROTHERS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9358

Guest
Pro Tebe možná bláboly, pro nás fakt.

Ať tak či tak, pro mě jsou hrdinové všichni, kteří s námi prošly všechny bitvy na tomto světě a vydržely až do konce. I my se hrou bavíme, kdyby ne, už to dávno nehrajeme. Ale hlavně jsme vytvořili tým s osobními vazbami a už to pro nás není jen hra, ale něco víc a chceme něco dokázat. Né vám ostatním, ale sami sobě, že jsme se nesnažili zbytečně a mělo to nějaký smysl, než jen naklikat nějakých pár nul a jedniček. Jestli vy to berete neosobně, vaše věc. My si to prostě hrajeme po svém, ať už ti to dává smysl nebo ne.

Jiný svět nehraji, takže nejsem schopna posoudit, co tam dokázali. Mě zajímá pouze svět lambda.
 

DeletedUser8283

Guest
Aha tak vy se prej hrou bavite , ehm , ehm .

Koho by teda bavilo burcovat nevim kolik lidi v týdnu ! vstavat nekdy ve 3-4 rano a posilat utoky a podpory...

Fajn hlavne ze vas hra "jen" bavi ...
 

DeletedUser

Guest
Ale kaharine, ty to vůbec nechápeš. Přečti si pořádně, co píše..

Oni hru nehrají, oni jí žijí a teď se těm dvěma "vydřeným" rokům, kdy z velké části nedělali nic jiného, než hráli a cpali do toho velké kvanta peněz, snaží dát smysl, smysl něčemu, kde smysl není. A co víc, vytvořili skupinu lidi navzájem sebestvrzujících jejich identitu hráče - závisláka. Mě to přijde zajímavé a spíš mě zajímá, co budou dělat, až hra skončí. Buď se proberou ze sna, nebo skočí na další svět. Vskutku zajímavé.

Jen tak mimochodem, hippollyta, to je teď nový mluvčí PRDů a zbytek má zákaz? :)
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem něco napsat, ale...
Aj, asi jsem něco porušil, stihne mě velký trest od imperátorky:)

Ne, teď trochu vážněji, někdo hold pracuje v noci, někoho baví vstávat v noci, a když to hra umožňuje, nechte to těm lidem, ostatně se toto objevovalo na obou stranách barikády, a to vcelku hojně, i když uznávám, že na té naší o trochu více:)
Jinak co se týká těch spojenectví, a toho, že Vás bylo na začátku více, jak uvádíš ty kvůli tomu, že to byli menší hráči, co to hrají pro radost, tak z části souhlasím a z části ne. Přifařili jste si k sobě aliance, které nikdy předtím s nikým nebojovali a první větší boj byl pro velkou část záhubou, i proto hodně těchto hráčů již není, a ti silnější, nebo nejsilnější se nyní s Vámi spojili do jedné aliance. Tato strategie měla své výhody i nevýhody.

Jinak díky za poklonu na Mý, ikdyž co se týká boje a časů před divy, tak tam moc zásluhy nemám, nebyl jsem příliš aktivním. Každopádně se tam jazýček pomyslných vah opět rozhýbal, škoda jen, že se nyní klaní zpět na tu stranu "silnějších"
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru