• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Video - Dobyvatelé Nebes

DeletedUser

Guest
Zdravím Vás tu všechny, přihlašuji se do soutěže jako první, tato aliance vznikla ve světě Theta.
Video vzniklo v Sony Ulead Video Studiu, video vznikalo 7 dní, pracoval jsem na něm sám.

[video=youtube;rYlI965m7oQ]http://www.youtube.com/watch?v=rYlI965m7oQ&feature=plcp[/video]
 

DeletedUser

Guest
Moc hezké :) Akorát mám jeden dotaz, jak jsi tohle vytvořil ??
Respektive, přes jaký program se dá něco takového udělat ?
 

DeletedUser

Guest
Ulead Video Studio, Photoshop pro úpravu statických obrázků a umět vypreparovat ze hry v prohlížeči obrázky, trocha času a aspoň nějaká vize o čem má video být a co má vzbudit v tom, kdo prezentační video vidí. Snažil jsem se použít maximum grafiky ze hry samotné, myslím že se mi povedlo vyvolat ty správné dojmy pro potencionální nováčky vstupující do naší aliance a o to šlo hlavně :grepolis
 

DeletedUser231

Guest
Zajimavé video...

Co bych vytknul - nepoužil bych rámeček ze hry, působí to na mne neblahým dojmem. Dále bych asi neuváděl post "Správci fóra"... osobní poznatek. Dále mi nepříjde vhodná hudba :/ Můj názor... Jinač video jako celkově je zajimavě a pěkně zpracované...
 

DeletedUser

Guest
děkuji za tvá slova, ano mnoho věcí bych teď s odstupem času změnil, vizi jsem měl jasnou, ale v době vzniku videa jsme zrovna s UNICORNem opravdu těžce bojovaly a já měl za úkol útoky koordinovat, proto jsem video po týdnu práce nějak rychle dokončil a mnoho nápadů se tam již nedostalo, bylo mně třeba ve hře ;)

takto třeba vypadal pokyn k útokům, časování se dělalo na mém časovači, který znáte:
579856_261620220607997_95344386_n.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak pros jsi nevytvoril neco sam? Ukaz se,pochlub se,zhodnotime to!
 

DeletedUser

Guest
ty jo, ted jsem to zapnul, a musel jsem taky vzpomenout na naše bitvy s Konákama :p jojo to bylo promrhanýho času u Grepolisu ;)
 
Nahoru