• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Seznámení se světem a drobnůstky

DeletedUser231

Guest
Tímto bych tedy chtěl za celý Grepolis Tým poblahopřát vítězi ale i poraženým! Není přeci důležité vyhrát, ale zúčastnit. Zúčastnit se budování světa jako takového protože kdyby nebylo nepřátel asi by to nikoho moc nebavilo...
Tak ještě jednou gratuluji a doufáme, že se hráči shledají na dalších světech :grepolis

Grepolis Tým
 

DeletedUser8177

Guest
Nezbývá než Beruškám poblahopřát, ale Rebelius vystihl hlavní část problému. Svět kappa se totiž dohrával stylem Berušky + zbytek ali vs. Blue expandable, 40 hráčů proti zbytku světa. Může v takovém případě výhra někoho těšit? Berušky možná, ale co ty ostatní aliance co se k nim přidali, útočily na divy Expendables a teď tvrdí, že vyhráli? Myslíte, že my bysme se k Beruškám nedokázali přidat? Vždyť stačilo říct tu máte pyramidu a sochu a my budem jakože "taky vítězové"? Nechci o nikom říkat, že je zbabělěc, je to přece jen hra, ale určitě si myslím, že by stálo za to zamyslet se, kdo vlastně vyhrál...
 

DeletedUser10043

Guest
kdo vlastně vyhrál ?

Podle pravidel vyhrává svět aliance která postaví všech 7 divu !!
Takže vyhrála aliance Berušky.
Proto slava vítězum čest poraženým.
 

DeletedUser8177

Guest
to vim taky :) neupiram vam, ze jste vyhrali, proste me jen prijde trapne, ze se nekdo muze chlubit tim, ze byl v jedne z deseti aliancí, které "hrdinsky" porazili tu jedenactou :)

PS:vubec mi nejde o to, ze jsem prohral. na kappe jsem se bavil a to je(pro me) tisickrat lepsi, nez kdybych se nudil a vyhral :)
 

DeletedUser8979

Guest
Tento článek....uchovává všechny moje vzpomínky na Kappu,můj nejlepší svět v dějinách Grepolisu...Ještě že jsem tento článek napsal...
 
Nahoru