• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

po letech

DeletedUser5567

Guest
To se tak ve vašem životě něco stane, že si pak vzpomenete na něco, čeho jste již (ne)dávno nechali a říkáte si jak ono to vlastně dneska vypadá. Někdo se tak po letech vrací do rodné vsi, kde kdysi bývala i babička, někdo se potká po letech se spolužáky jejichž dítka ne a ne pozdravit v šalině a jiní zas jedou na stejnou dovolenou jak minule.

Baví se dva:[SPOIL]"Člověče, co se ti stalo, že seš celej v sádře?"" Ale, byl jsem na dovolené, na Kvildě a to byla dovolená za všechny prachy. Auto mi ukradli, stany zapálili, starou znásilnili, mě tam zmlátili v hospodě."Potkali se druhý rok, ten druhej zase celej v sádře." Tak co, po dovolené?"" Jo, už zase na Kvildě, tentokrát mi tam ukradli všechno, mě zmlátili, starou znásilnili, ta ti sotva lezla."Potkají se třetí rok a ten druhej nemá v sádře nic." Tak co po dovolené?"" Ještě ne."" A pojedete zase na Kvildu?"" Stará by jela, ale mě se moc nechce."[/SPOIL]
A pak už jen koukáte co je tam novýho...



... jé, on začal nový svět. A nedávno. A má celkem normální nastavení...
... jé, co to je za tutoriál?...
... jé, on dává odměny za kdejakou pitomost, to je fajn...
... ale vážně za kde co...... už by to mohlo stačit ne?...
... aha, takže ten tutoriál a ty další mise bokem se jako nedaj vypnout?...
... jo já si ty birémy udělám, až budu chtít, teď mi akorát zaberou místo na ohně!...

...heh, pořád mám přístup na svět hrdinů...
...tak pár budek si postavím, když to trvá pár sekund...
...zavřít dědka s kecama a co statistiky?...
...mno moc "nás" tu už nezůstalo koukám. Ale je to zas fajn, být hned v první tisícovce...
...hustý, já mám vyšší pořadí v žebříčku než počet bodů, jsem fakt borec...

...kde já to měl vlastně ostrov města?...
...zkusím to najít na mapě, dyk jsem se vní docela vyznal...
...no, vyznal...
...takže jinak, kdo tu ještě hraje?...
...jo tady ty si ještě pamatuju, hvězdičky se furt nějak drží koukám...
...invaze cernych na tretim miste jo? To ten svet teda dopadl ...
...Á Xenička pořád první...
...Á a tady tohle město si pamatuju, že jsem ji nechával. Ještě že je nepřejmenovává...
...Jo tak na tomhle ostrově jsem teda nebyl. Nebo si na to aspoň nevzpomínám...
...Ještě že má těch měst víc, tady na tenhle flek si už pamatuju...
...Heh, to se tam hezky posunuly hranice...
...A bez bratrstva neohrožených to tam vypadá sice víc monotóně, ale i tak podstatně líp..

Hej co to je??? Když jsem začínal minule odznova, sice taky bez KB, ale s plnou zdí!
Já chci zpátky své padlé!!!
:-!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9364

Guest
:) Hezký rozhovor... Jj, Xenička pořád vede svět.. :) Ono to na Achillu celkově teď hoodně upadá.
 

DeletedUser

Guest
každý nekonečný svět dříve nebo později začne upadat...:(
 

DeletedUser8374

Guest
Vcem ze je ta tlama prvni? :D Vzdy bude za mnou, i kdyz tam uz nejsem ;)
 

DeletedUser5567

Guest
Na body jsi na ni nikdy neměl, na to umí až moc dobře kempovat. Ale statistika bitevních bodů, to ti je přímo Tragédie.
 

DeletedUser8374

Guest
Ja body nehonil, ani bitevny(kecam, off obcas ano), oni se nejak zjevovaly sami. Xenie, jak to ze nereagujes a neuzemnis mne ty??? :D
 

DeletedUser5567

Guest
Hele, děje se tam něco zajímavého, nebo o ničem psát nemusím?
 
Nahoru