• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nahlášení chybného překladu - Hra verze 2.0

DeletedUser9519

Guest
Sekce: Aliance
Záložka: Rezervace
Pak dole: Nastavení rezervací
V pravém části okna je "Sdílené rezervace".

Když najedete na první ikonu, tak je tam napsané: "Navhrnout rezervace", správně je: "Navrhnout rezervace" nebo "Přidat rezervace".
Thasoss: Tato chyba není stále opravena. I když byl update.
 

DeletedUser9519

Guest
V okně špehování je nepřesný popis (jen u města s vyzkoumaným špehování).

špehování.jpg

Správně:
Máš vyzkoumané špehování, tví špehové získají bonus 200 stříbrných mincí.
 

DeletedUser9519

Guest
V Agoře, záložka "Kultura".

Když najedete myší na městskou slavnost, tak tam je napsané slovo "hodin" 2 krát za sebou (...trvá 12 hodin hodin. V každém...).
 

DeletedUser12305

Guest
nemelo by u oceneni misto "Hrdina xxx ti dopomohl k dosažení úrovně yy" byt spis neco ve stylu, ze "Dopomohl jsi hrdinovi xxx k dosažení úrovně yy"? Pac mne osobne teda zadnej hrdina level nezvedl, jen ja levlim hrdiny...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Mělo, dokonce jsme to po překladatelském studiu opravovali (osobně nechápu, jak je možné, že to vůbec přeložili, jak to přeložili, neboť originál je jasný), očividně se ale ty texty do hry neimplementovaly? Mrkneme se na to.
 

DeletedUser12305

Guest
dik
smiley_emoticons_smilenew.gif

Tak jestli to dela studio, tak se to da pochopit, nekdy to, co nam je jasny, jim jasny neni. Kdyby to prekladal nekdo, co ma s tou hrou i neco spolecnyho (treba ji aspon videl
smiley_emoticons_lol.gif
), bylo by to asi docela trapny
smiley_emoticons_smilenew.gif

Stane se.
 

DeletedUser12406

Guest
Dobrý den,
nikde jsem nenašel téma na mobilní verzi tak to píšu sem. :D

Jen tak si jdu zahrát na mobilu Grepolis a uvidím, že mám nějaké mise (9+), když ale tabulku otevřu, nic v ní není.
Chyba1.jpgChyba2.jpg
 

Thasoss

Grepolis tým
Když žádné není, tak co takhle ho založit? Sem se hlásí pouze chybné překlady. Vše ostatní se hlásí způsobem co chyba - to téma. ;) A propo, jde o známou chybu.
 

DeletedUser12525

Guest
V helpu bohové - Athéna, část s popisem mýtických jednotek: Je zde pegasus, popis je ale pro medůzu
 

Thasoss

Grepolis tým
Díky, když jsem to dělal, tak jsem si to pak už akorát kopíroval a přepisoval... dál nemusím nic dodávat. Opraveno. ;)
 

DeletedUser10231

Guest
Objevil jsem neúplný překlad na delfách při zakládání nového města.

xrtbgjj.jpg
 

DeletedUser9403

Guest
Nějakou dobu jsem tady nebyl. Co mám udělat proto, abych mohl reportovat chybu? Vypadá to, že mám skoro celé fórum read-only.
 

Thasoss

Grepolis tým
Sem očividně přispívat můžeš. A když můžeš do tohoto tématu, můžeš do celé sekce, v níž téma je. :) Takže kde vidíš problém? Dle čeho usuzuješ, že máš práva jen na čtení?
 

DeletedUser9403

Guest
Zdá se, že už to jde. Nešlo, ale mohla to být chyba u mě. Problém asi vyřešen.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Stejně tak by mělo být ne +30% ale +30 %, +50 %... s mezerou. :D A taky by se víc hodilo mn. č. - Přehled zemědělských vesnic.
 

DeletedUser9403

Guest
Ani tady si nejsem jist, jestli bych formuloval takto, když jde o čas, kdy přízeň dosáhne 100 %.
1LoO.jpg
 
Nahoru