• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Kavárna světa Lamia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12305
  • Vytvořeno

DeletedUser10018

Guest
tady bude asi zase nuda snad se nezblázním hned na začátku doufám, ale uvidíme. Opravdu se nenajde někdo jiný než ode mně s tím blogem?
Vždyť by to byla sranda a aspoň by jste si lidi nestěžovali že blog využíváme pro svoje účely.
 

Thasoss

Grepolis tým
Však jsi na začátku onoho příspěvku napsal, aby tě lidi vůbec neposlouchali. :D Ono blog přece není povinnost, takže nač se k tomu stavět stylem, že když ne nikdo jiný, tak holt člověk ode mě... :p
 

DeletedUser10018

Guest
lidičky můžu se zeptat co se tu děje na tomhle světě takovou nudu jsem nezažil ještě nikde i když chápu že je skoro léto, ale při téhle rychlosti světa bych čekal, že přední aliance světa se už budou řezat mezi sebou a tady to zatím vypadá tak že když se někam sedne tak se na město kašle.
Ještě si musím rýpnout v tom stylu jak jsem zákeřný a nespolehlivý tak nechápu proč vůbec ke mně lidi šli.
Snad si to přečtou i další lidi a nějak zavedeme komunikaci aby nebyl tak nudný svět. :)
 

DeletedUser10018

Guest
no nic je mi líto lidí kteří si chtěli zahrát, ale neměli možnost, když jste to většina vzdala a to počítám i nejlepší a nebo spíš nejbodovější hráči světa. Je mi vás líto, když nesnesete jakékoli drobné útoky na vás. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9948

Guest
Můj snad první svět s morálkou a nemůžu ho ani cejtit... až příjde svět kombinace dobývání bez morálky tak se tam určitě podívám.
 

DeletedUser7082

Guest
Nechci nic říkat, ale morálka se dá překousnout, zvláště na tomhle trochu více mrtvém svétě. Jinak, proč nejedete proti nám ? Tam by si žádnou morálku nepocítil.

Jinak jen tak pro info se vsadím, že svět bez morálky nebude hodně hodně dlouho. Inno chce udržet a přilákat nové hráče do hry..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12758

Guest
S morálkou problém nemám. Okolo mě docela dost alianci.. Expendables, Myrmidoni, AiE, Sparťané a tak..

Ale tohle si přečtěte. Hráč útočí za spojenectví a pak ho zruší s tímhle:
An0n1m0us dnes v 09:45 hod.
Nikomu nevyhrožuju a ty se klidni. A radši se vrať do školy ať tě naučí psát srozumitelně :)
Nadávat a urážet umíš, to je asi jediné co dokážeš. S takovými se zahazovat nebudu:)
white coisar dnes v 09:41 hod.
komu vyhrožuješ takových jako ty nebliju do hodiny do kyblýku.jste lamy
An0n1m0us dnes v 09:40 hod.
Dávej si bacha co říkáš:)
white coisar dnes v 09:39 hod.
já nic takoého nevím,žádné spojko uzavřeno nebylo a stejně z ali odcházím.vy jste pro mě spodina a lamy.
An0n1m0us dnes v 09:37 hod.
Dobře, útočíš za nás ještě za spojenectví a pak ho zrušíš. To mě nezajímá, ale spíše výpovědní lhůta spojenectví. Jestli jí hodláte dodržet.. (48h bez útoků a tak)

Takové hráče bych poslal do koncentráku :mad: Jinak z jakých ali jste? se mi zdá že u nás na moři 54/64 jsme jen 3aliance :p
 

DeletedUser12305

Guest
48 hodin bez útoků? To byla nějaká indivindi domluva? Protože to jsem ještě neslyšela :D
 

DeletedUser12758

Guest
No u nas hraje hodně hráčů cca 4-6let a přišli s tím, když jsme měli DoN s hells :) tak dle mého dobrý nápad. Výpovědní lhůta.. Pravá demokracie toto ;)
Btw. Aliance *WICCA*
 
Je to hra, za 48 hodin, kdyz nemas spojko, ti nakrasne minuli spojenci muzou nasedat kam chteji a co pak? Trochu nesmysl) to se na me nezlob)
 

DeletedUser12758

Guest
Nevím o všem. Vedení máme rozdělené a to spojko šlo mimo mě. To je jedno. Stejně ho zase budeme mít, jen ten hráč je nějaký divný. :) udělá nepořádek v ali a odejde.. wow.. expendables na nas utočit nebudou to spiš na něj. my se tam zname takže ..
 

DeletedUser12305

Guest
Potom nechápu rozhořčení nad nedodrženým 48 hodin trvajícím mírem. Fakt ne. A už vůbec ne, když nejsi diplomat a vlastně vůbec netušíš, jak jste to měli nastavené.
Divných hráčů je po celým grepu až moc :)
 

DeletedUser12758

Guest
NE to mě nechápete. žádne rozhořčení s tím mírem, já se jen ptal. No spíš to co psal mě docela zarazilo. Přeci jen vedení by mělo mít aspoň nějakou menší úctu a tak.. čekal jsme zpavu typu že nic neni domluvene a tak. a o začne urážet. Ano souhlas.. divných hráčů tu je dost. Já jsem možná taky jeden z nich :p těch 48h to mě nijak nezajímá, jak jste psali i vy, já to nedomlouval, jen když to spojko ještě ani nezrušil a už útočil, to bylo taky zajímavé.
 
Pokud vim don nebo co to bylo vam byl vypovezen 2.8.

Utok od nej prisel 05.08.2017 09:33 at pocitam jak pocitam, furt by to dodrzel.
 

DeletedUser12758

Guest
útok dojel v 9:29:09 a hlášení o zrušení spojenectví cca o 10minut později. Sledoval jsem to
 
Jenze ja mam postu, ktera mi byla preposlana kdy se ukonceni resilo a ukoncovalo. A to bylo 2.8. Takze asi tak.)


dasa12 dne 02.08.17 v 14:25
jj v pohodě vše jsem zrušila a psala jsem i danovi že ruším don


Takze ona bude chyba nekde trochu jinde)
 
Nahoru