• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Dobývací report

DeletedUser9403

Guest
Už je někde na wiki popsáno, jak vygenerovat dobývací report? Už jsem to psal mockrát.
 

DeletedUser9403

Guest
"potřeba"? No nevím, životně důležité to není. Ale jak říkám, už jsem to vysvětloval a screenshot dělal tolikrát, že by mi to připadalo docela užitečné. Ten screenshot se navíc shání dost blbě, pokud zrovna nedobývám.
Schválně se zkuste zamyslet, jak ten report z někoho dostat, když poprvé dobývá a napíše jenom, že prošel a sedí.
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak ono obecně platí, že čím více informací, tím lépe... tedy když jsou nějak dobře rozvrženy. CZ wiki je asi nejaktuálnější vůbec (to se nechci chvástat, ale je tak)... a přesto jsem ji nezanechal zrovna v ideálním stavu. Tím, jak se skokově měnila, už nestačí přepisovat jenom daná fakta... ale ono to chce přepsat 3/4 těch článků komplet, aby byly kompaktnější, propojenější a naprosto reflektovaly současný stav hry a veškeré možnosti, které nabízí. Pak by se z ní stala opravdu plnohodnotná příručka, ze které by nevycházeli jenom přímo nováčci, ale i zkušenější hráči, kteří je třeba zaučují. Protože ruku na srdce, nikoho nebaví neustále něco vysvětlovat znovu a znovu a znovu... Spolykala stovky hodin a další stovky to ještě bude chtít.

V globálním měřítku se na wiki kašle. Dává se tam jen to, co přijde od vyššího vedení, doplní se nový svět a tím to na drtivé většině jaz. verzí hasne. Nemálo jich nemá ani jednoho člověka, který by wiki spravoval, takže tam není leckdy ani to, co tam má být.
 

DeletedUser12305

Guest
Dobrá, já to tam přidám, jak bude chvilka. Screeny bych ještě měla někde mít, taky jsem posílala fotonávody :D
 

DeletedUser12829

Guest
Dají se nějak publikovat reporty na tabletu?Hraju jenom tam, neboť mám počítač starý střep a moc to nezvládá.
 
Nahoru