• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Kavárna světa Marathón

Thasoss

Grepolis tým
Jinak koukám na to nastavení... a ač jsem se zařekl, že na CZ už ne (protože se mi nechtělo narážet na závistivé jedince s IQ kanalizačního poklopu), zvažuji, že bych to na chvilku poklikal. :D Protože nastavení je opravdu fajn. Navíc vzhledem k tomu, co za materiál od nějakého Gythia na těch světech poslední dobou hraje... nemuselo by to být tak strašné. :D Uvidíme, práce je hafec.
 

Thasoss

Grepolis tým
Kdo tam tedy hraje? Jsem na start Marathónu nějak zapomněl a ani se mi nechce. Asi si spíš počkám zase na vzpourový svět na SK a rozmáznu tam pár Slováků. :D
 
Ty foe jsem tu jen na kukacku ale ty prispevky hlavne ty posledni to je trapny decka at je souper jakej koliv zdy by k nemu mnela byt ucta tydle paraziti co si mysli ze jsou stredem sveta by tady melo dostat zakaz hry nebo vyjadrovani pac to odradi jak stary kusy nebo ty novy co to maj v hlave krapet srovnany
 

Thasoss

Grepolis tým
Stejně jako by je nedejbože mohlo odradit šišlání v psaném projevu nebo vystupování „na burana“... :D
 
Hi vtipalku se ti omlouvam ze te moje nefungujici klavesa tak pohorsila a o tom kdo tady je momentalne mozkove postizenej nema vyznam diskutovat jakej jsi pasak jsi na par svetech ukazal a ostatni si te za to taky mooc dobre pamatujou ty velkej chlape
 

Thasoss

Grepolis tým
@kizi72 V žádném případě mě nepohoršilo to, že ti trvalo rok si dát do pořádku jednu klávesu. Ani mě nepohoršilo tvé dosavadní vystupování, ve kterém by se dalo s trochou snahy najít přesně to, na co jsi sám poukazoval. Ono leckdy platí „Podle sebe soudím tebe.“ a ještě častěji se prostě stane, že takové soudy nejsou na místě... jednodušeji řečeno, že jak ti něco vyzní, tak to ještě nemuselo být myšleno. :) A zrovna ty, kterému, co si dobře pamatuji, ty nervy se soupeřem ujížděly, můžeš poučovat o pokoře vůči protivníkovi. Já ji mám, ale k těm, kteří si to zaslouží, ne k někomu, kdo se celou dobu plácá do hrudi a pak skutek utek, s čímž se setkávám neustále. Nebo s někým, kdo se jednoznačně přeceňuje. Já, ať se ti to líbí nebo ne, své schopnosti odhadnout dokážu a se znalostí komunity dokážu odhadnout schopnosti i protějšku. Jinak ten svět, na který narážíš, nemá smysl asi moc rozebírat. S čistým štítem z něho neodešel nikdo. Ani ty plačky, které najednou přestaly mít v nejnouzovější situaci čas na hru, že ano...

Místo nemístného výstupu jsi mohl buď mlčet, nebo odpovědět na tu stupidní otázku a nekazit oběma den. ;) Natož hledat mezi řádky nějakou přidanou hodnotu.

@BrotherCZ Nepřipadá. Ono tomu tak je.
 
Hihi prijemnou hru charakter nezapres a blbce nerozhodis jsem rad ze jsi to tu vsem ujasnil s kym maji tu cest a seznam me pls z nekym komu jsem nadal a pokud si nevzpomenes nezoufej
 

DeletedUser12520

Guest
Ahojte, vidim tu vela znamych tvari, asi mate na mysli korint ja som tam bol nuteny skoncit co ma mrzi kvoli okolnostiam ale tento dohram aspon sa budem snazit , nech zije CERBERUS :)
 

DeletedUser12520

Guest
ohladom spinavosti, som myslel ze len na sk som zazil spinavosti ale myslim ze to co sa stalo na heraklione sa mi este nestalo za 8 rokov co hram grepolis, ako cerberus sme mali pakt s confederacea a zrazu o polnoci sa zobudim na kopu pipakov a pakt zruseny a kopu utokov na moje mesta, pakt zruseny bez aspon sprievodnej informacie ze bude pakt zruseny od paktovej ally, akoze niektore aliancie sa mozu hanbit za svoj pristup, neviem ci prezijeme ale ak prezijeme tak sa maju na co tesit
 

DeletedUser12520

Guest
mam otazku na moderatora, na sk svetoch nastal update prebiehajuich svetov v tom ze kolda sa da skumat v akademi uz na 13 leveli a po vyskumani , koldu mozem v pristave postavit uz na 10 leveli,. Moja otazka znie kedy bude tento update uplatneny aj na ceskych svetoch

dakujem za odpoved
 
Nahoru