• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Naxos

Thasoss

Grepolis tým
Tak to opravdu netuším, snad nikde to nikdy nezaznělo, ale co jsem si tak všiml, bylo to mezi 2 500 - 3 000 body. Možná méně a byl jsem akorát nevšímavý. :)
 
tak jsem se tam zkusila přihlásit... uvidím jak dlouho to vydržím, než si začnu netrpělivostí okusovat klávesnici:))) ale po čtyřce je to ffakt děs:)))
 
Já jsem začínala na betě, ta měla myslím stejné nastavení jako je tady a do takhle pomalého světa bych šla opravdu jen pro relax. Jinak snad ani ne. Sice u toho není potřeba být tak často (na akce si napíšeš časy dojezdů někde na papír a pak se tam logneš jen na poslání a zase zmizíš) ale je to prostě nuda. Rychlost 3 je pro mě naprosto ideální.
 

DeletedUser10974

Guest
hmm poviem to otvorene som sám s týmto názorom ale morálka stratila opodstatnenie ked ste zaviedli okamžitý nákup a obchod zo zlatom
možno vám to nedošlo ale čím viac sa zlatí tým viac je absurdné zapínať na svetoch morálku nech má akekolvek nastavenie
v určitej fáze hry sa totiž akakolvek strata dá nahradiť za zlato
to nehovorím o tom že sa možu dotovať surkami hráči ktorý budu mať zamerne málo bodov a budu bojovať za velkkých hráčov čo je v tomto modele uplne logicke no takto to može trvať dajme tomu dva mesiace a človek nahrabe kulturaky na viac miest a potom sa prevalí cez hranicu tých 13miest naraz
z pohladu zlatkara je to uplne nepodstatne či morálka je alebo neni on si ide svoje

pýtam sa potom načo to spuštate vobec ked to nemá žiadny zmysel ??...aby to nový hráči mali jednoduchšie ?
ved to je hluposť ked proste maju mesto ktore niekto chce tak mu ho zoberu či je morálka alebo neni a to je fakt tak načo to šaškovanie s percentami ?
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem jediný, který v této chaotické spleti myšlenek nevidí absolutně žádný logický argument?
 
přečetl jsem to a vůbec tomu nerozumím. třeba to ale myšlenku má = nevím.

upřímně: já vůbec morálku nechápu, ty vzorce, systém a hru s morálkou samořekmě znám. ale příjde mi že se pořád dokola spouští světy na ochranu "nováčků" se zapnutou morálkou ... (takhle chápu morálku) a možná zbytečně.

jsem řadový hráč, Grepolis je výborná hra = pro mě bez diskuze. myslím si že Naxos není poslední svět pro CZ, koukám na forum a čekám na nastavení "Království nebeského" v podobě Fňí :) co určitě brzo příjde :)
 
asi máš problémy porozumět psanému slovu... já naprosto chápu co tím chtěl autor říci a už jsem to i na světech zažila... spíše cizojazyčných pravda... ale nepřátelská ali ti hodí na ostrov nějaké mimino, které neustále prudí, takže se ho snažíš eliminovat, ale dotují ho armou a surkami a je velmi obtížné hrát protii takovému hráči, na kterého máš morálku kolem 40... když ti sedne do města, tak shazování je děsně nákladné a pak to město zase pustí někomu z ali, aby mu morálka nestoupla...
beru, není to pravidlo, ale je to taková mezera v systému, která dokáže dost otrávit hru...
 

Thasoss

Grepolis tým
Tomu rozumím... jenže autor evidentně už nerozumí tomu, že tohle ta úprava (na kterou očividně reaguje... v úplně špatném tématu) z velmi velké části řeší. Už se za ni malý hráč až tolik neschová...
 
To bych neřekla. Na tohle sedání kryté morálkou stačí 1 jediné město, pokud máš fungující ali která město vyčistí a po sednutí zadeffuje. Jako bojová taktika je to celkem dobré, ale málo který hráč je ochotný se držet na nízké morálce, proto se to zas až tolik nevyužívá.
 

Thasoss

Grepolis tým
Já se s takovým extrémem teda nesetkal. Pokud je dotyčný aktivní (má ten potenciál a možnosti) je beztak daleko využitelnější jako normálně rostoucí člen. Nehledě na to že nemá tolik možností kolkovat, takže se celá akce stává průhlednou. Nerůst a jenom posílat kolky... to jednoho ubije.
 
ona tahle taktika není na dlouho, ale je vynikající v případě, kdy dobrý hráč začíná pozdějí a potřebuje rychle vyrůst... na tomhle si s podporou ali naseká spoustu bb a rychle dožene ostatní... pak může zabrat třeba 10 měst najednou a už jede sám...
 

DeletedUser12598

Guest
Co si budeme vykládat , znám jeden přpad na Ghytium , který si drží 10 měst a sedá v nočníku vážně to je hodně nepříjemný :D
 

DeletedUser12134

Guest
Zhoda náhod... Čo tí poviem :)
dante aligieri dnes v 08:06 hod.
Že jste ho nevyhodili předevčírem ale až teď?
Pavuk392781 dnes v 08:05 hod.
Nič neporušujem. Keď niekto nehrá nemá čo v Ali robiť. Botka:)
dante aligieri dnes v 08:04 hod.
Je ti jasný že tím porušuješ pravidla?
Pavuk392781 dnes v 08:03 hod.
Keď to bude treba vihodim aj celú Ali :) :):) sranda musí byť
dante aligieri dnes v 08:02 hod.
To jako tady budete záměrně vyhazovat hráče z ali aby jste oddálily divy?
 

DeletedUser12134

Guest
Zastavili jste přepočet pro dosažení divů světa. Chybí tam 2 miliony
Proč?
 

Thasoss

Grepolis tým
tohle nikdo nezastavuje... jediny zpusob jak pocet dosazenych bodu lze snizit (na coz asi narazis) je ze z nektere aliance odejdou hraci (a zustanou solo nebo se resetnou) a pak to klesne nicmene kazdy mesic se limit stejne snizuje takze to uplne dlouhodobe reseni neni

je to velice efektivni taktika - den spusteni divu je pak ciste v rezii te aliance ze ktere ti hraci odchazeji... da se proti tomu bojovat jedine tak ze i z jine (konkurencni) aliance odejde tolik hracu aby i kdyz se vrati do te prvni co tohle udelala tak se divy nespusti
da se tak samozrejme i koupit cas na dalsi pripravy nicmene to bych nedelal - tezi z toho i souper a pokud se to flakalo predtim tak nejake dva mesice navic uz nic nezachrani... ten moment prekvapeni je jediny duvod proc bych tohle imo delal
 

Thasoss

Grepolis tým
ne jenom jsem sem tam v kontaktu s nekterymi hraci... pozdravime se pokecame postezuji si jak to uz stoji za tri tecky a jede se zase dal :D naposledy jsem zkousel hrat pred rokem ale tak po 15 minutach jsem to vypnul a uz si na to zase ani nevzpomnel :D
 

DeletedUser12712

Guest
tak si poď zahrať ku nám na SK nadvládu/dobývanie rýchlosť 6 :), ja mám teraz pocit, že po dvoch rokoch sa SK grep zlepšil, naopak CZ vzbury boli volakedy úplne top a teraz sú pre mna už dosť nezáživne. Ja sa velmi teším, bude radosť vyrabať letky s takou rychlostou priazne a ešte ked začínaš s tromi mestami, to je bomba, po ochrane môžeš ist sadať s full mestom, ja by som si radšej zahral dobyvko a rychlost 6 na CZ ale tu sú divy, ktoré su o ničom a dlho trvajú.
 

Thasoss

Grepolis tým
tim lip pokud se zlepsil ale s mym casem je to dost na stiru... bych potreboval aby den mel tak 35 hodin abych si mohl dovolit jeste Grepo a nebyl zatez pro alianci :(
proto jsem se spis uchylil k hrani singleplayerovych strategii... obzvlast tech z fransizi Total War & se tesim na remake Warcraft 3 a LOTR BFME 1
 

DeletedUser12712

Guest
tim lip pokud se zlepsil ale s mym casem je to dost na stiru... bych potreboval aby den mel tak 35 hodin abych si mohl dovolit jeste Grepo a nebyl zatez pro alianci :(
proto jsem se spis uchylil k hrani singleplayerovych strategii... obzvlast tech z fransizi Total War & se tesim na remake Warcraft 3 a LOTR BFME 1
LOTR BFME Rise of Witch King si nehral? to je lepšie podla mna
 
Nahoru