• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Anketa - názvy měst

Dle čeho volíte název města ?


  • Celkový počet hlasujících
    29

DeletedUser

Guest
Opět udělám i anketu na téma článku názvy měst, budu ráda za diskuzi v anketě a i v diskuzi, námitky i pochvaly škoda, že chválíte jen v SZ a veřejně ne a připomínka na úpravu textu, nic se nezměnilo pořád mi to nejde, v průzkumu jednotlivé komenty odděluji hvězdičkou, tak snad aspoň někdo se v tom vyzná, chci obsáhlost proto tolik lidí, ne každý odpoví, tedy chce a kdo ano je blbý nepoužít co řekl.
Určitě na některou variantu v anketě zapomenu, ale nechci tam mít 20 možnosti, tak kdo svou odpověď nenašel ať odpoví sám .
 

DeletedUser11399

Guest
Hlasovat nemůžu, protože používám 2,3,4 a 5 odpověď ;)
 

DeletedUser7516

Guest
Dle momentální nálady, ale i trochu abych si to pamatoval, že jo :D
 

DeletedUser9905

Guest
Mě zase chybí možnost volby města dle lidí (člověka), co mám rád :)
 

DeletedUser

Guest
Města pod číslem 1. jsou plná OL
Města pod číslem 2. jsou plná birém
Města pod číslem 3. jsou plná deff pěchoty
Města pod číslem 4. jsou plná off army
Města pod číslem 5. jsou mantikory
Města pod číslem 7. zrovna prázdná
Města pod číslem 8. dobrovolně přenechám nepříteli

Není nad ankety:))))Miluju je,jen tak dál:))
 

DeletedUser9364

Guest
Podle nálady, když uslyším něco, co se mi líbí... :)
 
obdivuju lidi co si nechávají města jak je dobyjí, anebo je jenom číslují... musí to být šílená makačka pamatovat si, že 76 leží vedle 28 a 39:)
 

DeletedUser

Guest
takze kratka zprava k nazvum mest...
na predchozich svetech jsem pouzival pouze cislo a za nim "schneckov"
na Tau jsem zvolil trochu vice kreativni pristup
sice porad pouzivam cislovni (pro lepsi orientaci), ale za cislem i nejaky nazev
nazvy maji ruzne duvody:
1) pro mesta, ktera chceme na divy, pouzibvam poradove cislo v kodu... napr. pro nas osmy ostrov jsem zvolil "leharo" od lezate osmicky...
2) mesta prevzata od spoluhracu se jmenuji po nich
- msuelino po hracce msuela
3) ostatni jmena maji trochu provokovat soupere, ale ve vsi slusnosti...
- plechovkov na ostrove s rytiri
- hrbitov na ostrove s alianci A tak tu zijem
apod.
doufam, ze to takhle staci -)

sice opožděně, ale ještě jeden pohled na to, jak jmenujeme města a zde koukám už se připravujeme na divy dle názvu měst .
 

DeletedUser10231

Guest
Já volím názvy měst podle oblíbených seriálů, většinou to jsou vesmírné lodě, planety, jednu dobu artefakty ze skladiště 13 a taky 13 krajů změ Panem, záleží na co zrovna koukám, ale nedělá mi problém si přepsat souřadnice měst dát napsat původní pojmenování a krátce před akcí přejmenovat na 3 nuly :D
 

DeletedUser12869

Guest
Myslím si že název by měl něco vyjadřovat. Jenže nechci aby ostatní hráči věděli tolik o mích městech. Proto to překládám do Tolkienovi elfštiny (Quien). Vím jsem prdlej. :D
 
Nahoru