• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Rhethymnos

@Černý kůň
smiley_emoticons_afraid.gif

Neviem ci sa mam na tom zasmiat, ci to (malo) akoze byt vtipne alebo naprosto seriozne...faaakt netusim, ale jedno mam rad ked hrači co su na kraji mapy tak kvakaju o ostatnych ako by ich poznali najlepsie na svete
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
pritom si tam ako pekne stavias na kraji sveta...ale tam asi aj ostan
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser10231

Guest
Po roce zase koukám co nového :D zapnul jsem to kvůli kamarádovi z Divokých kmenů který to chtěl zkusit hrát ale po hodině zjišťování jak je to složité to zase vypnul a už hrát nebude tak nevím jestli chvilku zůstat a zapojit se do dění nebo zase někdy časem až bude více času :D
 
@Černý kůň - je vidět, že ty aliance ani hráče v nich nejspíš moc neznáš, jinak by jsi ani o jedné z jmenovaných aliancí nemohl napsat, to co jsi napsal. Evidentně jsi jeden z těch hnidopichů, co nejsou nikdy s ničím spokojeni a tak vypouští bludy a náramně se baví reakcí těch, co to čtou. Ale jak se říká - kdo s čím zachází...

@hynekzalesak Někde poblíž mě? Ať mám zase zábavu :D
 

DeletedUser10231

Guest
@barry604 nevím pod jakým tam hraješ nickem, pamatuji si tě jak jsi tady že jsme hráli na delfách, nejdříve proti sobě, pak v jednom kmeni, pak jsem zbaběle zmizel "na dovolenou" a už jsem se neobjevil :D už je to nějakou dobu ale cítím se za to do dnes trapně protože jsem se zachoval vážně hloupě.
 

DeletedUser10231

Guest
Kde jsou ty časy kdy jsem v těchto hrách byl začátečník a dítě kterému vadilo jak všichni zlatí a viděl jsem v tom základ vlastního neúspěchu :D dneska mám bez zlacení za týden a kousek druhé město a možná bude i třetí :D až moc jednoduché :eek:
Ale ono to asi vypadá všechno jednoduše jen protože jsem mimo tu hlavní vřavu, na DK když jsem před necelým měsícem začínal na novém světě jsem měl krásnou útočnou armádu, katapulty a začal jsem bourat okolí a nakonec mě okolí svorně zbouralo na oplátku :D stále se najdou lidi kteří mi umějí dát přes čumák.
 

DeletedUser10231

Guest
Je tu nějaká hodná a trpělivá aliance která by přežila moje případné působení pod ní? :D Solo je to hrozná nuda.
 

DeletedUser12901

Guest
Já bych to mohl v klidu napsat i když bych nikoho neznal ,mě názor ostatních ani trošku nezajímá :D "teda přečtu si to ale že bych se tím nějak zaobíral";D
No každopádně nečekám na tomto světě nějaký zajímavý vývoj...nakonec se většina rozdělí do 2 aliancí pak vyhraje ta lepší... teď to jsou všechno jenom přechodné ústavy pro pacienty...
Občas mi přijde že většina lidí co to tu hraje jsou naprosto nezajímavý a nemají čím překvapit, lidi maj dělat tuto hru zajímavou ale v podstatě všechny světy maj úplně stejný nebo podobný scénář což mě vede k myšlence že buď to hrajou omezený lidi nebo je hra omezená a nastavená tak aby přitáhla co nejvíce omezených lidí za předpokladu že někdo na tom bude profitovat a kuwa že bude profitovat, sám sem sem naházel xxxxxxx..a myslím že každý občas dotuje, ale vy za to chcete pouze dočasné ulehčení hry, já bych si přál aby alespoň určitá část těch peněz se vrátila všem tím způsobem že by se hra vyvíjela trošku směrem jakým by chtěli především hráči, ne tím směrem aby to sypalo pořád více a více jak tomu je poslední roky i slepý to musí vidět:D ... "ale to je jako přát si od boha Lamborghini a čekat až spadne z nebe..."
V podstatě by taky stačilo vyměnit hráče, a tím myslím, téměř vás všechny ."nejideálnější řešení";D...

Každá aliance funguje tím stylem že každý hráč v ní se musí zapojovat musí pomáhat být aktivní ale to je téměř vše co tady ty aliance nabízí, že by nějaká aliance vystupovala kreativním přístupem se takřka nevidí "rutinní hraní".a ani pro mě nemá smysl zakládat alianci a něco takového někomu nabídnout nebo už ste Všetci tak zvyklí na to lemrovské hraní že je fakt lepší vás vyhladit...;D

Pro Tahsoss"
Bůh mě obdařil na štestí někde jinde;D
Pro endrowko"
To záleží na tom jaký je člověk a jak mu to přijde.. ale pokuď bych měl skutečně psát seriózně ,tak určitě ne sem...a endrowko v klidu však jenom píšeme ,sme přeci na veřejném fóru ....;D
A ano ostanu na okraji mapy s vámi hrát nechci, tím myslím s vámi se všema..

Máte tu moc lásky a míru ste jak cukrátka;D...
 

Thasoss

Grepolis tým
Tvůj způsob vyjadřování mi připomíná narcistické dítě, tak opatrně. Tohle totiž omezení lidé nemají rádi. :)
 

DeletedUser12901

Guest
ještě by si to mohl namluvit jako robot ale to by si mě asi už vážně zabil .:D:D

"Tvůj způsob vyjadřování mi připomíná narcistické dítě, tak opatrně. Tohle totiž omezení lidé nemají rádi " r92p18934g útočný robot modelová zkratka thassos"

Tohle zase mě, připomíná tvůj zpusob vyjadřování ;D
 
To je ten moj nick taky hlavolam ze ho nikto do prdele sa nevie naucit...fakt ako seriozne ma to uz vytaca
A @Černý kůň my s tebou taky nechceme nic mit...lebo by si nas vsetkych porazil tou tvojou hubou co neprestane nikdy asi mliet blbosti...mozno ty patris medzi tych odmedzenych hracov o ktorych hovoris...
 

DeletedUser12901

Guest
Tady raději ani nikdo nic nepíše o tom jak se vyvíjí tento svět ;D..
Stručně napsáno je to jedna z nejlepších komedií jakou jsem viděl , teď nebudu napadat nikoho, pouze vám dám řešení jak nastolit pořádek , hromadný puč ve všech aliancích v top 10, nemožné? Všechno je ve hře možné a důvod je naprosto jednoduchý a každý kdo hraje za tyto aliance na tomto světě, musí mu být naprosto jasné proč ;D... buď zapomínate že hrajete jenom a pouze hru ,nebo už tu ostali pouze hráčské trosky ,to je až tak moc divný hrát s jednou aliancí o počtu 60 členů proti všem?...to pardón ale i moje aliance o počtu 5 hráčů má větší koule jak ty vaše rádo by aliance;D;D...
A nejlepší na tom všem je že vyhrát může pouze jedna aliance s 60 hráči vy ostatní co ste navíc časem budete jenom do počtu, můžem vás teda považovat za odpadek ;D...
Ale každopádně dá se naprosto změnít tento vývoj ,vyhoďte vedení vaší aliance prostě ho vykopněte vemte mu města a ať táhne někam do prd..."zmetek":D Následně rozvážte veškeré spojka co máte a zaručuji vám hra nabere úplně jiné obrátky :)...ale jinak mi samozřejmě do toho jak hrajete, vubec nic není ,az na to že mě boli oči i na tom okraji mapy;D
 

DeletedUser12901

Guest
Ty si to napsal moc pěkně, ale dovolil sem si to trošku upravit , hovoříš za sebe

Přesně na takovéhle schrnutí sem čekal proto sem raději nic nepíšu a dávám prostor tobě:)

koho zajímá že sem nic raděj nepíšeš, to si napiš spíše do svého deníčku ne sem, o inteligenci tady vážně nezakopneš ;D...
 
@Černý kůň mas velmi skreslene pohlady na veci:
Immortal + Makakovia + Berušky = 130 aktivnych hracov cca.
Armagedon + KS + Rerum (+ Poveleči) = 140 aktivnych hracov cca.
Coz neni ziadny velky rozdiel...kor ked my s povelečmi ani niesme spojenci a navzajom si podpory posielame len velmi zriedka a kym dorazia aj tak uz je vsetko rozhodnute
Rozdiel je inde a to hlavne v tom ze pakt I-M-B nedokaze spravne spolupracovat, ich zachrany miest su obcas s prepacenim smiesne a zbytocne plytvaju zdrojmi ktore im potom chybaju...
 

DeletedUser12901

Guest
Tak teď si mi to naprosto objasnil:).
Já docela chápu že máte vyrovnané stavy, o tom žádná ,spíše je na místě otázka "proč nehraje každá aliance jenom sama za sebe"???
Válka 2 stran ? A co ostatní aliance s těma ani nepočítáte, jakou pak mají možnost na úspěch nebo na nějaké kvalitní hraní , si vážně snaď myslíte že ste paní tvorstva tady a že se vše musí točit kolem vás, děláte ze hry která má tolik možností naprosto stupidní hru, v podstatě kdo se nepřidá k jedné straně ,tak nemá reálně šanci si zahrát nebo ho ušlapete počtem , svědčí to o kvalitách jednotlivců a o tom jací ste hráči...
Hanba vám a vašemu stylu hraní!
 

DeletedUser12916

Guest
Do dneška jsem netušil, že spojenectví - aspoň to tak vyznělo - je nemorální a ničí hru.
smiley_emoticons_hust.gif
Ale tak aspoň jsem se zas přiučil a jsem o něco moudřejší. A ještě bych něco dodal - Kvantita není kvalita. Takže i když je vás pět a půl tak nevidím důvod, proč byste nemohli nemohli ovlivnit vývoj světa, či co jsi to tu nakousával... Svět sotva začal a ty si myslíš, že už je rozhodnuto, že vyhraje jedna ze dvou stran? A co si myslíš, že tu ta koalice, která bude mít navrch, bude dělat ten zbytek světa? Sedět na zadku a stavět domečky? :) Dle mého si nikdo nenechá dobrovolně vyfouknout vítězství před očima.

PS: Jestli si chceš užít pořádnou hru, tak zavítej někdy na slovenské servery
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Nahoru