• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
Jako čas by na to byl, že jo... ale mozek ne. :D Práce mě po mentální stránce tak vytěžuje, že sednout ještě k programování... je teď dost náročný. :D Sotva nastane pondělí, už úzkostně slintám po víkendu.
 

DeletedUser9364

Guest
Programování? A umíš v Javě? :D To teď děláme a jaksi to u nás nikdo nedává..
 

Thasoss

Grepolis tým
Záleží, co. Javu moc nemusím, tím pádem v ní nedělám, ale nějaké základy OOP, potažmo MVC si ještě pamatuji. :)
 

DeletedUser9364

Guest
Máme ve škole seminář z programka a děláme od začátku v Javě, hned první rok... To nedělají ani kamarádi z IT. xD
 

DeletedUser10231

Guest
Přijdu po snad roce a fórum pořád v angličtině :D nahraju si nový avatar, v profilu v pohodě kvalita ale v avataru v příspěvcích je kvalita silně kompresovaná a vypadá to blbě :D kde asi udělali soudruzi z NDR chybu, na DK fóru všechno funguje jak má :)
A ani slíbení staří grepolis smajlíci tu nejsou :(
 

DeletedUser231

Guest
A hle, sraz starých partizánů jak tak koukám... to tu nesmím chybět :D

Škoda, že ta hra, potažmo i fórum upadlo leč není se čemu divit. Kdo by dnes hrál hry typu DK, Grepolis a podobně když už i ty laciné kalkulačky zvládají LoLko, WoTko a další herní tituly. Navíc, nebudeme si nic nalhávat, komunita byla jaksi polomrtvá už v době, kdy jsem tu dělal Moda, což je zhruba tak 5, 6 let nazpátek no... čas letí neúprosně jako blázen a nechává za sebou stopy... stejně tak je nechal i na Grepolisu.

Anyways, abych nebyl jen negativní :D Začal jsem z recese hrát na Rhetnymnosu či co to je za slovo takže kdo by se chtěl přidat ke staré vojně, rád uvidím známé tváře. Není to nic ve stylu try-hard ale jen tak, dá se říct, pro zábavu no. Aliance se jmenuje Flotila Nezávislých - vyzdvihl jsem toto jméno z propasti zapomnění tak mu snad zase udělám čest. A ve hře jak jinak než Rebelius. Budu se těšit :)

EDIT: xd, můj podpis stále funguje...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Ale, neber mě za slovo zase :D Byla to hyperbola, to snad víš :D

Co ty, jak se ti vede? Koukám, už se nehonosíš fialovým titulem..
 

Thasoss

Grepolis tým
Měl jsem i modrý titul... ale... škoda mluvit. :D Každopádně teď mám takový to šťastnější období. :p Co jsem se naučil tady, teď úročím u několika vývojářských studií.
 

DeletedUser231

Guest
Taky jsem zkušenosti, které jsem získal tu zúročil u několika firem.

Povídej, co a kde děláš ty... případně PMka jestli nechceš tu.
 

DeletedUser9364

Guest
Na tu aktualizaci ve WoT a HD mapy se dost těším. :) Konečně něco nového. :)
 

DeletedUser10231

Guest
2 roky zpátky brácha rozběhal wotko na 8 let starém notebooku s windows xp :D
 

Thasoss

Grepolis tým
@Rebelius Docela jednoduše se podílím na přípravě vydání her. Někdy jejich lokalizace, jindy něco jiného. Co je zrovna zapotřebí. Ale nejde samozřejmě o velké tituly. Spoustu toho odehraješ max. do 10 hodin.
 
Nahoru