• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
Koukám na jedno oznamko
Jsme přesvědčeni, že všechny příkazy jsou počítány s ohledem na jejich běh.
Origoš
However, we are confident that all commands are calculated having their runtime in mind.
Návrh G překladače
Jsme však přesvědčeni, že všechny příkazy jsou počítány s ohledem na jejich běh.
:D
Příště česky... třeba „Jsme si však jisti (přesvědčeni nedává vůbec smysl), že u všech příkazů se počítá s dobou jejich trvání.“
As usual, the game will not give any indication as to whether an attack will arrive in winter time or summer time.
A tahle, celkem zásadní, pasáž chybí pro jistotu úplně...
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, po letech. Koukám úplně nové fórum. V tomhle se vůbec neorientuji. Moderátoři žádní. Hlavního moderátora neznám. Jen Drachmu ze Supportu.
 

DeletedUser9364

Guest
Co by mi místní správci fóra udělali, kdybych si založil nový téma: "Novinky o smartphonech", kde bych informoval lidi o tom, co se děje ve světě mobilních technologií? Docela mě o tom baví psát.
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
Jestli tě baví o tom psát, nauč se psát a můžeš si tím přivydělat několik tisíc měsíčně. Protože telefony jsou celkem lukrativní oblast v CW.
 

DeletedUser9364

Guest
Baví mě to, akorát nemám vlastní zdroje, jenom můj telefon, telefony v rodině a pak od spolužáků.. Už jsem i něco sepsal, ale jde o to, kam se přihlásit - nejvíc se mi v Čr asi líbí Mobilenet.cz, ale to je asi moc vysoký cíl.
 

Thasoss

Grepolis tým
V praxi se stejně recyklují jiné (zejména zahraniční) články. Min. co se poznatků týče. :) Obhlížej položku Kariéra u různých portálů, kde se těm mobilům (nebo mobilním aplikacím) aspoň okrajově věnují, možná shánějí redaktora. Anebo sledovat třeba webtrh atp. Nebo brigádnické inzerce, protože tuhle práci sebevražedně přenechávají často právě brigádníkům. Kvůli financím. Každý si uvědomuje důležitost psaní, ale skoro nikdo za to nechce pořádně platit. Obvykle kolem 100 Kč za 1800 znaků.
 

DeletedUser9364

Guest
Mě to docela baví, ale nesmím být pod tlakem, to abych si vytvořil svoji stránku? Ale i ta 100Kč je dobrá, ale 1800 znaků, to je docela dost..
 

DeletedUser7382

Guest
Ahoj po dlouhé době, koukám, že fórum i Wiki jsou zas po dlouhé době vylepšené, líbí se mi to. Jak to jde?
 

Thasoss

Grepolis tým
Polikok: Jestli ti jedna normostrana (1800 znaků), přijde dost, tak úplně nevím, jestli teda vážně chceš psát. :D
 

DeletedUser9364

Guest
Napsal jsem něco a je to 1400 slov a podle mě je to celej článek, jestli chceš, tak ti to pošlu.. :-D
 

DeletedUser5002

Guest
Ty jo, co jste tu s tím fórem provedli, sem nikdo nepíše, to je bordel. Hledám poslední příspěvek a ten je starý z roku 2011 :D, skoro tedy. To je bída to je bída. Už ani nevím jak je to dlouho co sem sem psal, pár let, žije ještě vůbec někdo? :) Sem tam mě tahali zpět ke Grepu, ale dokud mám ban, tak na vás prdím :) Nechám vás usnout na vavřínech, hezky spěte a jednoho krásného dnes se probudíte a BN bude zpět silnější, než kdy bylo :)

Poměrně dost se toho událo, sem tam vídám i pár hráčů jinde, třeba kdo pamatuje Koljana, už pár let hrajeme spolu jinou hru, njn z nepřátel bývají ti nejlepší spojenci :) Jinak samozřejmě celá garda Bratrstva neohrožených je stále ve zbroji, to se nebojte, jednoho krásného dnes se probudíte, uvidíte Bratrstvo neohrožených a hra vás možná zase začne bavit :)

Tak kdo je tu aktuálně největší king ve hře? Abych věděl, koho mám sejmout :D Už stárnu, takže nemá smysl chodit okolo horké kaše :) Aby jsme se toho ještě dožili nějakého toho comebacku :)

Nic neslibuji, ale možná jednou ... :) Je tu pár restů, co je třeba dokončit :) Pár měst co je třeba zabrat a tak :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jj, BN se vrátí na sklonku hry, aby se poplácalo, že i když přespůlka dřív aktivních hráčů dávno hraje něco jiného, tak to konečně dokázali! Konečně dokázali přežít. :D
 

DeletedUser5002

Guest
Ale no tak, ty možná umíráš, ale my žijeme navždy :) Ani by si nevěřil, kolik hráčů šlo se mnou, včetně nepřátel :) Já si hráčů vždycky vážil i nepřátel. Jak napsal kdysi jeden hráč zde v Grepu do profilu a měl sem ho rád :) Nepřátelé mám rád, nepůjčují si ode mě peníze, nepůjčují si ode mě knihy a neflirují s mou ženou, jsou to vlastně docela milí lidé :) Ale tak měl si čas se to trošku naučit, rozběhal si se a můžeme zase hrát :) Nyní válčíme jinde, no válčíme ... všechny jsme zničili, je po válce, dokonce chtějí abych tam dělal móda na foru, no chápeš to ... :) Ale to já nerad, jsem hráč, to mi stačí, ale uvidím no, už je to srdeční záležitost, stejně jako kdysi Grep :) Spíše mě zajímá, jak to ypadá zde no, přeci jen, některá pouta nerezaví :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jakmile si zmizel z povrchu, tak si na tebe sotva někdo vzpomněl. Takže já bych zase nepřeháněl. A myslím, že i ty sám tušíš, že realita je někde jinde, než nám zde předkládáš. Už v minulosti platilo, že čím vehementněji si se v něčem bil do hrudi, tím dále to bylo pravdě vzdálené. Navíc sám moc dobře víš, že aby se o tobě mluvilo a vědělo, tak si k tomu vždy musel používat provokaci, abys aspoň v nějakém směru měl dojem, že „hýbeš světem.“

Co se týče mého umírání, moje pozornost se už dávno uchýlila jinam. To je fakt. Pracovní vytížení, které je navíc flexibilní (dělám zakázkově), mě přimělo najít si hru, kterou nemusím otevřít klidně dva týdny, ne-li déle. Nicméně, sem tam se mi lidi odsud ještě pořád ozývají. Kolikrát i tací, na které jsem už dávno zapomněl. Ale ano, některá pouta nerezaví. :)
 

DeletedUser5002

Guest
Co to meleš zase, vždycky si měl problémi se svou seberealizací, ale mě tím neotravuj. Pro mě jsi pořád a vždycky budeš malé, zanedbané dítě, které si tu hojí vlastní uražené ego a tím zcela likviduje nejen hru, ale i forum. Tvůj první příspěvek byl poměrně ubohý co si mi napsal, včetně pošlapání hry, tvůj druhý, to už je opravdu echt low. Jdi si pobrečet někam, kde to někoho zajímá. Já opravdu nečekal, že někdy dostaneš rozum, ale už vůbec bych nečekal, že první kdo mi bude po nevím 4 letech psát, bude zakomplexovaný bývalí správce fóra, který nemohl koukat na to, jak mě lidi mají rádi a chodí na forum se bavit, tak mě radši zabanoval. Jestli tahle hra upadá, tak jenom kvůli lidem, jako jsi ty. Dle mého neschopných hráčů, kteří hru neuměli, tak prostě banovali ostatní hráče. Jenže pak už tady nikdo normální nezbyl a zbytek se sežral mezi sebou a proto hra dopadla jak dopadla. Takže defakto za vše zlé, můžeš ty a společně s tebou další bývalí módi, kteří nemohli unést, že nezvládají hru a tak se radši zaměřili na to, jak mě a podobné zabanovat.

A nyní bych byl rád, aby jsi se radši věnoval svým kamarádům, než obtěžoval mě, který tebou opravdu pohrdá a vždycky pohrdal ve všech směrech. Určitě to bude pro všechny lepší a pokud myslíš že ne, uvědom si, že já se tě na nic neptal a ani tě nijak nezmiňoval a poslední co mě zajímá, je to co si myslíš ty. Opravdu mi nemusíš dokazovat, že chodíš do práce, já podnikal už když ty jsi ještě chodil do školky a tady si rozdával zakomplexované bany až tu asi skoro nikdo nezbyl ty děcko.

No jak vidíš, mě taky ozve kdejaký trouba ... :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Psát mi takové věci do PM, tak to snad ještě dává smysl. Ale veřejně, když kdekdo si bohužel maximálně vzpomene, jaký byl first uplakánek, sobec, egoista a hlavně "bravurní" vůdce aliance, který velkou hubou vydráždil soupeře a pak před ním několikrát hrdinně utekl na dovolenou... no, nevím. Nikdo tě nikdy vážně nebral. A jestli si myslíš, že když přijdeš po nevím kolika letech a oblbneš pár nováčků, bude něco jinak, tak asi nebude. Jednak za to, že žádné činy, ale jen prázdná slova a taky za to, že pokud od člověka něco potřebuješ, div mu neolizuješ prsty u nohou. Až pak zase otočíš. Sám víš, jaké to s tebou je, stejně tak to vědí ostatní, takže imo není o čem. :)

A že jsi mě nezmínil? Ty po dni nevíš, co jsi kde vyhulákal?
 

DeletedUser5002

Guest
Ty tu normálně popisuješ sebe ... nemůžu si pomoci, hlavně to uplakánek, sobec a egoista. to na tebe fakt sedí skvěle, vůdce aliance rozhodně ne no, to ty nejsi. Jo to na mě sedí. Vybral si si to nejlepší z tebe :D a nejlepší ze mě a spojil jsi to no :) A nyní doufáš, že se díky mě ještě zviditelníš, jo zviditelníš, každej uvidí, že si úplně blbej. ;)
 
Nahoru