• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Hyperborea

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

DeletedUser9364

Guest
I já tam jsem jen na stavění domků. Takový klid jsem na grepu ještě nezažil. Všichni si jen domkaří a staví si:)
 

DeletedUser5989

Guest
Takovej svět, co trochu postrádá smysl :).
Su vcelku zvědavá, jak to hodlají utnout... divy jsou nereálné, tak jak? :) Konec bude, až to všechny domkaře přestane bavit? :)
 

DeletedUser

Guest
Taková přestupní stanice pro začátečníky, tak bych to asi viděla já a pak jen pro ty (už to někdo psal) pracující
 

DeletedUser10974

Guest
celkom dobré ako treningový svet ....možešm si skusiť aj to čo je uplne absurdné v normálnom svete ....
 

DeletedUser5567

Guest
To mám dojem nejde. Zkoušel jsem to kdysi na achillu s katapultama a na něčem se to zaseklo. (určitě nejde zbořit agora)
 

DeletedUser

Guest
Nevím jestli jsem to nepřehlédnul v některé aktualizaci ale nejde použít kouzlo na útok.
Přesunu šipku na podrobnosti o vojsku a záložka zaskočí.
Tak se nepodívám na vojsko ani nepřidám kouzlo.
Je to normální?
Nebo musím aktivovat velitele?
V plánovači jsem to pravda nezkoušel.
Mám akt.jen kapitána.
Děkuji za vaše zkošenosti.
 

DeletedUser12042

Guest
Zaznělo tady hodně slov, o tom, o co tady půjde atd..
Hraju i Hyperboreu, jedu i Fí, a jedu i Psí..
Nicméně, našel jsem kouzlo i na světě Hyperborea...
V čem??...
V tom, že mi město neveme nikdo, pokud tady nejsem den, dva, a nemusím se bát ýeby mě někdo dobýval, nebo vyvolal vzpouru..
Je to krásný a pomalý svět, a i kdybych přišel o všechny města na jiných světech, stále mi zůstane účet na polisu, a můžu z nečeho začít.
Není to jenom o domečkáření, ale i o porozumění se navzájem..
Ano, i naučit se tady dá hodně..
o se týče kouzlo sova, když tady není Artemis, tak asi nebude ani sova...
Ale kolo si můžeš vypočítat, když u toho sedíš..
Nicméně, kolo na město nevyjede nikdy, jenom jak odznělo na ducha..
A útoky si taky můžeš jednoduše vypočítat..
Útok, kterej jede po pevnině, jde smést tornádem, a ten co jede po moři, zas bouří..
Snad je to jednoduše popsaný...
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser12042

Guest
Kdo se chcete učit, a zdokonalovat, pojďte a ukažte se, jak by to šlo, kdyby...
 

DeletedUser13004

Guest
Ahojte všichni.
Vybral jsem si tento svět,po likvidaci na různých světech,protože si můžu v klidu stavět.Je mi 54 let, a toto je můj útěk od reality a ,,zlých lidí,,co napadají druhé.Nechci urazit nikoho co má jiný pohled na hry.Pokud si chci zabojovat jdu do ,,world of tanks,,(nebo na lodě),popř.na battlestar galacticu.
Tady budu šťastný,když mě spoluhráči nechají v klidu stavět ty domečky a městečka.
Díky za pochopení.
TátaVon.
 
Nahoru