• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Mobilní aplikace - Do města

DeletedUser12695

Guest
Všiml jsem si chyby v androidí aplikaci, nevím, jestli je problém jen u mě nebo někde jinde.
Když zobrazím informace o nejaněj městě a kliknu na "Do města", místo toho města se mi oznaci aktivní město.
Děje se to už nějakou dobu ve většině případů a je to docela nepraktické (z mobilu se nedá přejít přímo na ostrov).
 

DeletedUser12866

Guest
Všiml jsem si chyby v androidí aplikaci, nevím, jestli je problém jen u mě nebo někde jinde.
Když zobrazím informace o nejaněj městě a kliknu na "Do města", místo toho města se mi oznaci aktivní město.
Děje se to už nějakou dobu ve většině případů a je to docela nepraktické (z mobilu se nedá přejít přímo na ostrov).
Tak to se děje asi jenon tobě
tongue.gif
 
taky se mi to děje. ne vždy, ale občas.

taky mám perličku ...
řekl bych že když vyjedeš na androidu s hrdinou a utokem ven , pak se po stornu utoku vrátí hrdina do města okamžitě a utok se vrací standardní čas zpět.

a pak k PC (webové verzi) ....
když útočíš na "bitviště". tak utok standardně vizuálně putuje po přímce k bitvišti, ale když ho vystornuješ tak se nezapočítá proměná z dostaženého místa pro návrat, ale načte se jako výchozí bod bitviště , následně se vydělí (správně čas návratu) a útok se "nadstandardní rychlostí vrací zpět. chápete = ta matice je správně jenom vratka po stornu je z fixovaných souřadnic a ne z proměnné. (takhle je to docela úsměvný :)))
 
Nahoru