• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Představte sebe světu Hyperborea!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Doporučovaný formát* (zkopírujte si jej do Vašeho příspěvku, a poté jej jen upravte):
Jméno: Jak se jmenuješ na na tomto světě (nebo i v reálném životě)?
Moře: Na jakém moři hraješ?
Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
Předchozí světy: Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)?
Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?


*Samozřejmě, že nemusíte odpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 56
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe.
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...

Případná diskuze je vítána!
 

DeletedUser

Guest
Meno:postrelená kačka
More:54
Aliance:Gladius Ignis
Predchádzajúce svety:Sk delta a Kappa
Zaujímavosti:som taký útočný námorný typ.Hrávam futbal,hokej aj tenis
 

DeletedUser

Guest
Jméno: tartaros19982
Moře: 54
Aliance: Gladiators
Předchozí světy: hrával jsem na starém světě KAPPA a eta pod jménem marek1998 2
Zajímavosti:asi před třemi lety jsem začal poprvé hrát, ale pak sem toho na nějakou dobu nechal a teť jsem se vrátil a začal hrát na světě HIPERBOREA a XI.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8319

Guest
Jméno: návrtka7
Moře: 45
Předchozí světy: Mým hlavním světem je Zeta. Hraji už (sice občas zuby nehty) přes 2 roky. Vystřídala jsem už mnoho aliancí a poznala mnoho báječných lidí. Když bylo ještě na Zetě hodně lidí (asi tak 3000), byla jsem velmi nadšená, když jsem přesáhla v žebříčku 1000.
Zkouším tedy něco nového. Hrála jsem na hodně světech, ale vždy jsem to prostě vzdala. Teď jsem zvědavá, jak se to povede tentokrát.
Zajímavosti:Mezi mé záliby patří hlavně hraní na flétnu a keybord. A pak také ráda píši a miluji čtení. Také hraji volleyball a plavu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10162

Guest
Jmeno: DOROTHY
Moře:56
Aliance:Vojenská Akademie
a i štírek je v alianci
 

DeletedUser12042

Guest
Jméno: Micino
Moře: všude možně
Ally:
Trpaslíci

Trpaslíci jsou sice malý, ale houževnatí a hodně unesou.
Nechceš patřit i Ty do řad Trpaslíků??...
smiley_emoticons_viking.gif
 
Nahoru